5d8a12f083d7aobrazek.png
Problém se však týká všech, a to i dětí. Déčko, které je označováno za supervitamin, postrádá celá rodina. Potřebujeme jej všichni. Od miminek až po prarodiče bez výjimky.

5d8a13359a859obrazek.pngVitamin D má totiž komplexní vliv na náš organismus a zdraví. Jeho pozitivní účinky prokázala celá řada vědeckých studií. Déčko posiluje imunitní systém, zpevňuje kosti, snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních i nádorových onemocnění. Pomáhá také předcházet Alzheimerově nemoci, roztroušené skleróze nebo diabetu. Dostatek déčka je velmi důležitý i pro těhotné ženy a správný vývoj plodu.

Přesto většině z nás chybí. Podle statistik ho má během zimních měsíců dostatek jen jedno procento dospělých Čechů. To ale naštěstí můžeme snadno změnit s novinkou od značky Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky. Jde o čistý vitamin D v olivovém oleji, který je určený pro celou rodinu. Tedy můžete jej podávat kojencům, sami jej užívat a vhod přijde jistě i babičce s dědou. Díky tomu, že je přípravek ve formě kapek, tak má jednoduché a pohodlné dávkování. Nemusíte tedy polykat kapsle. Doplněk stravy Naturevia Vitamin D3-Efekt 400 IU kapky získáte od 186 Kč (balení obsahuje 360 kapek).

Zdroj: www.naturevia.cz
5d8a137c36250obrazek.png

Reklama