Po včerejším klání, ve kterém byly na programu muzikálové hity, zbyli v soutěži Česko hledá SuperStar již poslední dva borci. Dva, kteří se z několika tisíců zájemců a účastníku probojovali až do finále, které proběhne příští týden.

Přiznám se, že vybrat si z té poslední trojice pro mne nebylo vůbec lehké. Opravdu nevím, koho bych vyřadila, kdyby to záviselo jen a jen na mně.

Líbí se mi projev i zpěv Gabriely Al Dhábby, i když jí porota i laická veřejnost vytýká, že zpívá falešně. Já to prostě neslyším. Asi nemám tak vytříbený vkus. Gába mě zaujala svým projevem, tím, jak umí každou písničku prožít a podat. Vždycky jsem se při jejích vystoupeních dobře bavila. Porotci ji včera zkritizovali za její první muzikálovou píseň Nevěrná z muzikálu Hamlet a Ondřej Soukup dokonce prohlásil, že si připadal jako na festivalu v Sopotech. Toto hodnocení mi připadalo zbytečně kruté. Mně se její podání prostě líbilo.
Ve svém druhém vystoupení, do kterého si vybrala píseň z muzikálu Chicagon přesvědčila, že umí. Pohyb, výraz – skvělé. 

Petr Bende má mé sympatie už dlouho. Je to mladý muž, ze kterého vyzařuje jistota a který ví, co chce, a především, co nechce. Stojí nohama pevně na zemi a nenechá se rozhodit ani porotci, ani nikým jiným. Jeho podání hitu Vaše saka vám posere pták ze Šakalích let bylo skvělé! Bavila jsem se výborně a ani porotci nešetřili chválou.

Ve druhé písni z muzikálu Galileo přesvědčil, že umí chytnout za srdíčko. A ocenila to i porota. 

Vlastimil Horvát je velmi příjemný a sympatický kluk. Působí velmi citlivě, nikam se nedere… on prostě rád zpívá… a umí! Vybral si píseň z muzikálu Johanka s Arku Ty jsi ten déšť. A zazpíval ji - jak jinak než procítěně. A to ocenila o porota, včetně sedících autorů – Ondřeje Soukupa a Gabriely Osvaldové.

Ve svém druhém vystoupení Vlasta dokonce i zatančil a znovu dokázal, že zpívá skutečně srdcem. Cokoli z muzikálu Jesus Christ Superstar snad ani jinak zazpívat nejde. Jeho Jidáš byl opravdu výborný.

Jak jsem řekla v úvodu – bylo by pro mě velmi těžké rozhodnout, který z těchto tří by měl odejít. Já osobně bych titul SuperStar udělila všem. Jeden to ale být musel, taková jsou pravidla. Včerejší večer se tak stal posledním pro Gabrielu Al Dhábbu.

Příští týden se dozvíme, kdo se stane novou českou SuperStar. Bude to určitě napínavý večer a my vám přineseme již naposledy naše “zpravodajství” ze soutěže Česko hledá SuperStar.

Hlasujte, kdo vyhraje ZDE .

Reklama