Kdo z vás neposlal alespoň jednu SMS s číslem svého favorita? Přiznám se, poslala jsem a mám hned tři…

Možná se právě díváme do tváří začínajících velkých zpěváků a zpěvaček. Momentálně jsou to mnohdy vlastně ještě děti. Ale kdo ví…

Nutno říci, že když slyším, jakým hlasovým potenciálem někteří z adeptů disponují, je to s podivem a je to příjemné.  

Dívám se ráda a své favority mám. Sice pravidelně odcházím od obrazovky ve chvíli, kdy je vyřazování, protože je mi líto toho, kdo vypadl, a následný srdceryvný průřez jeho cesty soutěží je na mě příliš, ale celou soutěž za špatný nápad nepokládám. Naopak.

Proč nedat šanci mnohdy velmi nadanému člověku prorazit v tom, co ho nejvíc baví, a pomoci splnit někomu sen?

Moji ještě nevypadli

lLeona Šenková

Líbila se mi už na začátku. Je mi hodně sympatická, ale nejvíc mám asi buňky pro její hlas. Je to ten typ hlasu, styl, který si člověk vybaví i za dva dny. Přála bych jí, aby vyhrála. Tak trochu je to podle mě prostě hotová zpěvačka. 

Mohla by být z mého pohledu vážně tváří i hlasem mnoha hudebních žánrů. Umím si ji představit jak v muzikálu, tak na samostatném koncertu.

Tahle dívka zřejmě zazpívá cokoli.

mMonika Bagárová

Není u mě číslo jedna, ale její projev je roztomilý a myslím, že opravdu umí. Jistě by si našla hodně fanoušků pro svůj nevinný výraz i milou skromnost.

Je sympatická a člověk má dojem, že by se mohla rozpadnout na atomy, když se vedle ní jen kýchne, což je určitě lákavé.

Takové „díťatko“, jak říká jeden můj známý.

bBen Cristovao

„Tak tohle bude lamač srdcí,“ řekla jsem si hned zkraje soutěže. A navíc umí zpívat. Jeho rozkošně skromný projev a plyšový hlas bude pro mnoho dívek doslova mucholapkou. Alespoň to je můj názor. 

Dostal mě. Myslím, že je originální a má něco, čím přitahuje, a člověk mu prostě věří. Líbí se mi jeho pozitivní energie, která nemůže být hraným modelem.

Pokud vyhraje, snad se nezkazí.

beJeště mi to nedá, abych nezmínila malého Bendíka

I on je myslím vážným adeptem, ale tak trochu si neumím tohoto megaemotivního diblíka představit v nemilosrdném prostředí showbyznysu.

Jak si krásně trpí, jak je na něm vidět každá emoce, každé klopýtnutí, jak prožívá každé pozitivní ocenění – ten prožitek je skutečný, hlas má také dobrý, má šmrnc a svou bezprostředností a otevřenou zpovědí přitahuje.

Jen se o něj trochu bojím, místo abych si ho uměla představit na šňůrách a v obležení šťouralů z médií.

Aby se nám z toho chlapec nesložil.

Díváte se? Komu fandíte a proč?

Reklama