Ali Amiri, Vlastimil Horváth, Klára Zaňková, Michael Foret, Petr Bende, Gabriela Al Dhábba a Michal Hudček – vycházející hvězdy (nebo hvězdičky) opět rozzářily nedělní večer.

 

Zbývající finalisté absolvovali další velký koncert (tentokrát v rytmu swingu), kterým uzavřeli první polovinu finálových koncertů. Poprvé vystoupili s živou kapelou a samotné vystoupení se prodloužilo na dvě a půl minuty.

 

Jak se vám líbil tento večer? Bavili jste se, nebo jste nudou zívali?

Já se hned po první polovině tohoto večera připojila na chat a několika lidem položila stejnou otázku.

 

Jak mi na ni chatující ve věku 15–32 let odpověděli?

Monnie: Mně se nejvíc líbil Ali, byl sexy a zpíval taky pěkně. Zato Klára Zaňková se mi nelíbila ani trochu....

 

Kelett: Tak mě se líbila Gábina. Fandím jí už od začátku, a ani dneska mě nezklamala. Foret s písničkou „Jen pro ten dnešní den...“ byl trapnej.

 

Janinkaaaa: Od začátku fandím Vlastíkovi. Je to hroznej sympaťák a zpívá fantasticky. Doufám, že vyhraje.

 

Mischelka:  Tak mě letošní SuperStar fakt nebere. Moderátoři jsou trapní, a soutěžící? To snad ani nebudu komentovat....

 

Peters: Nevím proč, ale mně leze na nervy porota. Jinak hlas posílám Gábině každý kolo.

 

Šnečka: SuperStar?! Bože, to byl děs! Každou neděli si říkám, že se už na další kolo dívat nebudu, ale pak tu televizi stejně zapnu... A pokaždý toho lituju! Ztráta času! Další z blbejch pořadů, co mají zvednou návštěvnost (hahaha) a díky hlasování pěkně nahrabat korunky!

 

Jak vidíte, co člověk, to jiný názor. Za sebe mohu říci, že včerejší SuperStar mě (opět) nijak neoslovila. Proč? Nudila jsem se. A kdybych pro vás nepřipravovala tento článek, s klidným svědomím - a s radostí - bych televizi přepnula na jiný kanál....

 

Porota i tentokrát chválila, kritizovala, snažila se být vtipná...

Eduard Klezla se snažil zabodovat hláškou na Aliho zpěv: "Kdybyste operoval tak, jak jste zpíval, zvýšil byste úmrtnost v České republice."

Zato Gábina si vyslechla samé chvalozpěvy....

Foret porotu svým podáním písně Jen pro ten dnešní den nijak neuchvátil a stejně na tom v hodnocení poroty byla i Klára Zaňková, pro kterou byl tento večer tím posledním v soutěži Česko hledá SuperStar....

 

A závěrem mi dovolte menší úvahu....

Pokud bych měla vsadit na vítěze – na novou SuperStar, má sázka by padla na Gábinu.... Ne proto, že by mě upoutala, že bych si ji jako SuperStar vybrala, ale jakýmsi šestým smyslem tuším, že to bude právě ona, kdo vyhraje.

Ale... nejsem věštkyně a možná se mýlím. Uvidíme.....

Reklama