profimedia-0137126704-1.jpg

Foto: Profimedia

Možná jste i vy týden co týden čekali na další díl, kdy se novinář Clark Kent bude skrývat za brýle, nebo naopak halit do plášťe Supermana a bojovat se zločinem a krásná Lois s břitkým jazykem to ne a ne prohlédnout. 

Teri Hatcherová letos oslaví 58. narozeniny a pořád vypadá božsky. K první své seriálové roli se dostala vlastně náhodou. Doprovázela na konkurzu svého tehdejšího přítele. On neuspěl a ona odcházela s malou rolí a pak už přicházely ty větší. Asi si ji pamatujete jako Bond girl po boku Pierce Brosnana (Zítřek nikdy neumírá) nebo jako jednu ze Zoufalých manželek. Na role štěstí měla, na muže moc ne, obě maželství se jí rozpadla, z toho druhého má ale již dospělou dceru. 

62e4298b9234aimage.pngFoto: Shutterstock

Dean Cain slaví 56. narozeniny právě dnes. Malinko nabral na objemu, ale fešák je to stále. V jeho žilách koluje krev francouzských, irských, velšských a japonských (dědeček z otcovy strany) předků. V mládí to dlouho vypadalo, že z něj bude spíše profesionální sportovec než herec a producent. Na střední hrál velmi úspěšně po boku spolužáka Charlieho Sheena baseball, poté odmítl 17 nabídek ke studiu na vysokých školách, kde mu nabízeli sportovní stipendium, a vybral si Princeton, kde hrál volejbal a kopanou. Zranění ale rozhodlo o jeho osudu, a tak jsme měli možnost obdivovat jeho svaly v seriálu Superman. Prosadil se ale i ve filmu (Klub zlomených srdcí nebo Presumpce viny). Stejně jako jeho kolegyně Teri má jednoho potomka, syna Christophera. Vše nejlepší Deane!

Reklama