K 60. výročí založení švýcarské pleťové kosmetiky JUVENA of Switzerland představujeme nový Superior Miracle Cream – náš bezkonkurenčně nejlepší komplexní krém proti stárnutí pleti.

JUVENA je od roku 1954 průkopníkem v péči o pleť. Už sám název značky představuje slib, ke kterému jsme se ve švýcarských laboratořích zavázali. Vychází z latinského výrazu „juvenalis“ neboli „věčné mladí“.  JUVENA už po šest desítek let využívá své účinné technologie pro co možná nejefektivnější regeneraci lidské pokožky. S novým multifunkčním Superior Miracle Cream se opět staví na samotnou špici boje proti předčasnému stárnutí pleti. Vítejte v nové éře mladistvé pokožky.     

Juvena

Superior Miracle Cream je 24hodinový krém, který na základě nejnovějších vědeckých poznatků pečuje o 3 klíčové faktory urychlující stárnutí pokožky. Poprvé je v něm použitý inovovaný kolagen tripeptid, který zlepšuje mezibuněčnou komunikaci a poskytuje důležitou podporu osmi nejdůležitějším konstrukčním prvkům pleti. Tkáň pokožky je dlouhodobě posílena pomocí celkového zlepšení struktury kolagenu, jemné linky jsou vyplněny. Pleť je zásobována optimálním množstvím hydratace a díky vzácným olejům je dokonale vyživená a vláčná.  

Komplexní péče proti stárnutí pleti v jediném krému na den i noc dokáže doslova zázraky. Kombinace vysoce účinné Juvena SkinNova SC Technology a multifunkčního tripeptidu má synergický efekt na fungování pokožky, kterou okamžitě hloubkově regeneruje. Cenné hydratační složky a hedvábí ji vyživují a vyhlazují. Pro mladistvě svěží pokožku, která je viditelně hladší, zpevněná a odolnější vůči negativním vlivům z vnějšího prostředí.    

Aktivní Ingredience
Symbioza SkinNova SC Technology, tripeptidu a aktivní směsi z droždí

Skinnova SC Technology

Aktivuje proces obnovy kožních buněk – zdroje svěží, nové pokožky. Poskytuje ideální mikroprostředí pro optimální rozvoj buněk a zároveň chrání jejich schopnost regenerace. Kvalita pleti se viditelně zlepšuje.

Inovovaný tripeptid a aktivní směs z droždí

Stimuluje syntézu 8 základních složek matrice kůže a pojivové oblasti mezi dermem a epidermem (kolagen I, II, IV, VII, fibronektin, kyselina hyaluronová, laminin 5, integrin). Proniká do hloubky pokožky a viditelně redukuje známky jejího stárnutí.

Kyselina hyaluronová, dlouhé a krátké řetězce

Zpevňuje svrchní vrstvu pokožky a udržuje ji jemnou a hladkou.

Hedvábí

Pro zlepšení elasticity a výživy.

Vitamín E

Chrání pleť před volnými radikály a zlepšuje její hydratační schopnost a pružnost.

Komplex luxusních olejů (makadamový olej, bambucké máslo)

Pro intenzivní péči a výživu.

Aplikace

Naneste vždy ráno a večer na pečlivě očištěnou a tonizovanou pokožku obličeje, s výjimkou očního okolí.

Tip

Pro efektivnější vstřebání aktivních složek obsažených v krému, aplikujte na očištěnou pokožku nejprve Miracle Boost Essence, a po něm Superior Miracle Cream.

  • Velikost: 75ml
  • Doporučená cena: 2.550 Kč

JUVENA of Switzerland symbolizuje tradici a průlom ve vývoji moderní péče proti stárnutí pleti. JUVENA byla založena v roce 1954 a kombinuje osvědčené hodnoty značky, jako jsou švýcarské standardy kvality a profesionální zákaznická péče, s inovativním vědeckým výzkumem. Výsledkem jsou revoluční produkty proti předčasnému stárnutí pokožky.

JUVENA of Switzerland - kosmetická značka, která drží krok s dobou.

JuvenaJUVENA se exkluzivně prodává ve FAnn parfumeriích.

Reklama