schauma

Ovoce je odjakživa důležitou součástí naší potravy. V posledních letech se stále více prosazuje trend využívání tzv. super ovoce. Vědci totiž objevili, že některé druhy ovoce obsahují větší množství vitaminů, antioxidantů a mají výjimečnou nutriční hodnotu. A díky tomu mají i velký vliv na naše zdraví. Tento trend se z počátku týkal pouze výrobců potravinářských produktů, nyní se rozvíjí i v oblasti kosmetiky. Sílu výživy a vitaminů teď můžete dopřát i svým vlasům. Značka Schauma v rámci trendu super ovoce přináší zcela nové řady produktů péče o vlasy Schauma Super ovoce & Výživa a Schauma Super ovoce & Vitamin. Zplihlé a unavené vlasy tak mohou být letos v zimě zase krásně lesklé a vyživené.

Schauma Super ovoce & Výživa

Nová řada Schauma Super ovoce & Výživa nabízí řešení pro suché vlasy bez lesku - poskytuje vlasům vyživující péči, takže výsledkem jsou vyživené vlasy plné lesku. Jemné krémové složení s výtažky z brusinky a plodu acai vlasy regeneruje a poskytuje jim základní výživu i vitaminy. Tyto složky jsou nutné k obnově přirozené krásy vlasů, zejména během dlouhých a chladných zimních měsíců.

Acai a brusinky

schauma

Acai je nejpopulárnější z druhů „super ovoce"Je to plod palmy Euterpe oleracea, známý také pod názvem „ovoce krásy". Pochází z tropických oblastí Brazílie a je nabitý účinnými antioxidanty, které podporují zdraví buněk i pokožky. Brusinky jsou v našich podmínkách známé. Jsou rovněž bohaté na antioxidanty i na vitamin C a pro své léčivé účinky jsou vysoce ceněny po celé generace.

Schauma Super ovoce & Vitamin

Pro normální vlasy, které potřebují péči a více lesku, je tu nová řada Schauma Super ovoce & Vitamin. Nabízí péči, která dodá vlasům sílu a neobyčejný lesk. Vysoce účinné složení obsahuje výtažky z granátového jablka a plodu kustovnice čínské - to vše obohacené úžasnou ovocnou vůní.

Granátová jablka a kustovnice čínská

schauma

Jasně rudá šťáva z granátových jablek, bohatá na antioxidanty, byla po staletí vysoce ceněna pro své životodárné účinky. Plody kustovnice čínské jsou jedním z nepopulárnějších druhů „super ovoce". Tyto plody, známé též jako goji, se pěstují v Číně, Mongolsku a v tibetské části Himalájí. V tradičním čínském léčitelství se využívají již po tisíce let. Obsahují jedinečné živiny, které se nevyskytují v žádném jiném ovoci.

Novinky značky Schauma

Schauma Super ovoce & Výživa vyživuje suché vlasy a vrací jim lesk

  • Schauma Super ovoce & Výživa šampon, 250 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Schauma Super ovoce & Výživa šampon, 400 ml - DMOC 79,90 Kč
  • Schauma Super ovoce & Výživa balzám, 200 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Schauma Super ovoce & Výživa Bezoplachová péče, 200 ml - DMOC 79,90 Kč

Schauma Super ovoce & Vitamín přináší vlasům lesk a vitalitu

  • Schauma Super ovoce & Výživa šampon, 250 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Schauma Super ovoce & Výživa šampon, 400 ml - DMOC 79,90 Kč
  • Schauma Super ovoce & Výživa balzám, 200 ml - DMOC 59,90 Kč

Nové produktové řady Schauma Super ovoce & Výživa a Schauma Super ovoce & Vitamin se na pultech obchodů objeví od ledna 2011.

NOVINKA

Schauma Bezoplachová péče ve spreji

Jde o univerzální produkt, který můžete použít jako péči, ale poslouží výborně také jako přípravek pro snadné rozčesání vlasů. Použití je velice jednoduché - sprej stačí nastříkat na vlhké umyté vlasy.

Schauma Bezoplachová péče ve spreji uhlazuje vlasovou strukturu, čímž usnadňuje rozčesávání a dodává vlasům lesk. Tato novinka je dostupná ve třech variantách, které jsou určeny různým typům vlasů. Každý si tak může vybrat ten správný přípravek pro péči o své vlasy. Ať už je máte suché, poškozené nebo jen toužíte po větším lesku a vitalitě.

  • Schauma Bezoplachová péče Super ovoce & Výživa je určena především pro suché až vysušené vlasy, jimž okamžitě vrací pružnost a usnadňuje jejich rozčesávání. DMOC za 200 ml je 79,90 Kč.
  • Schauma Bezoplachová péče Hedvábí pro rozčesávání - poskytuje vlasům okamžitou péči a usnadňuje rozčesávání díky proteinu hedvábí. Navíc pomáhá při obnově vitality a lesku. DMOC za 200 ml je 79,90 Kč.
  • Schauma Bezoplachová péče Regenerace & Péče - s bambuckým máslem a výtažkem z kokosu regeneruje suché a poškozené vlasy, které lez následně snadno rozčesat. Přípravek je určený pro každodenní péči o suché a poškozené vlasy. DMOC za 200 ml je 79,90 Kč.

Více najdete na stránkách Facebook ZDE.

Reklama