Jaké tipy zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Verča27, to si přečtěte v této novince. Verča27 poslala vychytávek hned několik...

Tento den jsme se zaměřili na zajímavosti v obchodech. Toto jsou tipy čtenářky Verči27...


Nakupování mě vcelku baví. Kromě běžných nákupů v samoobsluze občas udělám i větší výpravu, kde cílem je proběhnout co nejvíce obchodů a prohlédnout co nejvíce věcí, něco vyzkoušet a když je štěstí, tak i koupit. Takže posílám hned několik tipů.

Vychytávky ze sámošky:

  • 1. svíčková v prášku Pro mnohé z vás jsem právě objevila Ameriku, pro jiné je něco takového, jako příprava národního pokrmu z pytliku neuvěřitelné barbarství.Já jsem ale zjistila, že pokud ji vylepším trochou vypečené šťávy z masa, rozmixované kořenové zeleniny a smetany máte omáčku jedna báseň.
  • 2. játrové knedlíčky v nohavici Úžasná věc se kterou máte slavnostní polévku cobydup a bez mletí jater a rizika, že je správně neochutíte. Prostě jen vymáčknete z „nohavice“ vytvarujete kuličky a šup s tím do vývaru.
  • 3. zdobící tubičky Díky nim i já umím nazdobit perníčky, že je na ně radost pohledět.

Vychytávka z výprodeje:

  • krajkové uši Tenhle úžasný doplněk jsem objevila v jednom, jinak normálně vypadajícím, obchůdku. Byly z černé krajky, připevněné na čelence a obrovské. Pokud měly být králičí, musel by ten králík být veliký jako los. Dodnes si vzpomínám na šokovaný výraz jedné paní, když v nich moje kamarádka vyšla ze zkušební kabinky. Kupodivu jsme jim já i kámoška odolaly, takže nemohu sloužit fotkou. Škoda.

Vychytávky u nás nedostupné:

Tenhle oddíl tu dávám jen jako inspiraci. Třeba je mezi in ženami, nějaká podnikatelka, která marně hledá nový záměr. V mrazícím boxu v německých supermarketech objevíte úžasné dorty, které se nechají pár hodin venku rozmrznout, vypadají úplně jako na krabici a chutnají tak dobře, že by bylo hříchem mluvit o jejich energetické hodnotě.

Doufám, že vám moje tipy budou k užitku. Především doporučuji se podívat po těch uších.

Verča27

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 1. července 2011: Vychytávky z obchodů

  • jeden denNarazila jste v poslední době v obchodě na něco zajímavého? Sem s tím - pošlete tip ostatním čtenářkám!

Na vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže). Posílejte je v pátek 1.7.2011 do 14.30 hodin. V příspěvku nezapomeňte uvést, o jakou věc se jedná, jakou s ní máte zkušenost, kolik stála a kde jste ji pořídila. Když přidáte i fotku (prosím jen jednu), bude to úplně efektní! Za svůj příspěvek můžete získat zajímavou knížku z nakladatelství ARGO, a to: Jeden den od autora Davida Nichollse.

Reklama