Držíte krok s módními trendy? Motivy s kresbami, fotografiemi, pokroucenými tvary, často doplněné „popovými“ barvami... to je styl letošního jara a léta!

Úspěšná spolupráce společnosti Levi’s® s předními grafiky a ilustrátory pokračuje – design tří triček pro sezonu jaro/léto 2008 navrhl známý britský ilustrátor Luke „Insect” Davies. Jeho ilustrace jsou unikátní směsí typografie, fotografie a kresby s temnými motivy i barvami a pokroucenými tvary, často doplněné jasnými „popovými“ barvami.

„V mém životě skutečně neexistuje období, kdy bych neměl oblíbené levisky,“ říká Insect. „Od pokaňkaných širokých džínsů v 70. letech přes perfektně střižené 501® v letech 80. až po klasické tvary, které miluji teď – měl jsem je vždycky. Když jsem byl požádán o design triček pro novou kolekci Levi’s®, cítil jsem se jako v nebi!“

Insect zahájil svou kariéru navrhováním obalů alb a grafiky pro různé undergroundové umělce a nahrávací studia. Vystavoval v Londýně, Paříži, New Yorku i Tokiu a pracoval například pro BBC, Adidas, Motorolu nebo MTV.

Trička z kolekce Luke Insect for Levi's®  jsou k dostání ve třech designech pro ženy i muže a zabaleny v papírové krabičce navíc se samolepkou designu trička. Doporučená cena je 1 290 korun. 

  
Více na www.eu.levi.com  a  www.lukeinsect.com

Reklama