Znáte to. V kuchyni začne kapat kohoutek, obývák už by zasloužil vymalovat, nebo byste ráda nově obložila koupelnu. Jenže jaksi není, kdo by se do toho pustil. Je na čase oslovit Super souseda.

Ne, neklepejte na dveře sousedního bytu. Zavítejte na Supersoused.cz . Tato stránka shromažďuje stovky řemeslníků přímo z vašeho okolí. A postup už je snadný.

Do jednoho odstavce přesně vyspecifikujete, co potřebujete doma udělat. Pokud popis doplníte fotografií prostoru, o který se jedná, zjednodušíte tím celý proces. Řemeslníci z vašeho okolí ihned prostřednictvím aplikace ve svém telefonu vidí vaši poptávku a sami vám nabídnou své služby i s konkrétní cenovou nabídkou.

soused

Zdroj foto: tisková zpráva

U každého jednotlivého řemeslníka vidíte kromě jeho nabídky zároveň hodnocení, které mu udělili za práci zákazníci, kteří s ním mají zkušenosti z minulosti. Vy počkáte jeden až dva dny, vyhodnotíte nabídky, vyberete si jednu z nich a domluvíte si možný termín.

Celá věc vám zabere zlomek času a služba prostřednictvím stránky Supersoused je navíc pojištěna z obou stran. Řemeslník je pojištěn proti tomu, kdyby svou činností způsobil jakýkoli problém, a vy víte, že své peníze dostane až ve chvíli, až potvrdíte, že jste byli s vykonanou prací spokojeni.

Reklama