Nový lak na nehty LYCRA® FLEX ohlašuje novou generaci laků a novou cestu ke kráse s ASTOR! Je tu 24 módních odstínů laků, které díky novému složení LYCRA® zaručí vašim nehtům trvanlivost, odolnost, barevnou stálost a vysoký lesk až po dobu 5 dní!

 

ASTOR představuje inovativní, elastické a nárazu odolné složení laku na nehty LYCRA® FLEX, které obalí nehty jako druhá, neviditelná vrstva. Navíc se nádherně leskne a vydrží až 5 dní!

 

Flexibilita vlákna LYCRA zajišťuje jedinečnou přilnavost, pružnost vlákna způsobuje rozptýlení nárazové vlny, a tak snižuje možnost odloupnutí laku či zlomení nehtu a zaručuje výjimečnou odolnost. Navíc vlákno vytvoří vrstvu, která vyhladí povrch nehtu a optimalizuje odraz světla. Barva se leskne a září.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A navíc, ASTOR vám představuje také nepostradatelné, inovativní výrobky pro péči o nehty nové generace s obsahem vlákna Lycra® pro nádherné a zdravé nehty.

 

Lycra® Care Power³ je lak na nehty s trojím účinkem – základní lak, vrchní lak a posilovač nehtů v jednom. Vaše nehty budou pevnější, lak na nich dlouho vydrží krásně lesklý bez popraskání a olupování. Power3 kompletně pokryje barevný lak na nehty, zapečetí v něm barvu a udrží ji zářivou a krásnou díky ultra-pružné technologii Lycra®. Nehty jsou pevnější a odolnější.

 

Lakem „par excellence“ je lak Lycra® Care Protect & Shine, který zaschne už za 60 sekund. Zajistí dlouhodobou ochranu laku a barevných pigmentů v něm, zintenzivní jeho lesk a dodá mu jedinečnou záři.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Díky produktům z řady Nail Care můžete prodloužit trvanlivost vašeho laku Lycra až na celých 10 dní!

Rozmazlujte své nehty s kvalitními výrobky řady Nail Care od ASTOR. Jsou efektivní, splňují to, co slibují, a výsledek je jednoduše senzační.

 

Orientační maloobchodní cena laků LYCRA® FL EXje 185 Kč/ 229 Sk.

Orientační maloobchodní cena laků z řady Nail Care je175 Kč / 195 Sk.

 

Lycra® is a registered trademark of INVISTA and is used under licence to COTY.

Reklama