První domácí vychctávku k dnešnímu tématu zaslala čtenářka DanaD. Nechala si udělat knihovnu do zádveří, takže dvěře plní nejen funkci při vstupu do pokoje, ale jsou i dveřmi od knihovny...

Prohlédněte si skvělou knihovnu, kterou si nechala vyrobit čtenářka DanaD - dveře do pokoje tak plní naráz hned dvě funkce!


Bydlím v paneláku, takže úložného místa není nikdy dost, hlavně pro moje knihy se mi nedostává knihoven. Tak mě napadlo využít hluchý prostor za dveřmi. Dveře jsou v rohu místnosti, 22 cm od boční zdi... na jednu řadu běžných knih je to akorát a tak jsem si nechala udělat knihovnu na míru o šířce a výšce dveří a hloubce právě těch 22 cm. Dveře do pokoje slouží současně jak dveře od knihovny a navíc moje kočky z vršku knihovny rády sledují dění v místnosti.

knihovna

knihovna

knihovna

knihovna

DanaD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Fototéma dne 21. května 2012: Domácí vychytávky

Jenga

  • Máte doma nějakou vychytávku? Vyfoťte ji, popište její funkci či účel a pošlete mi obrázek i s vysvětlením do redakce!

Své příspěvky zasílejte nejpozději do 21.5.2012, 15.00 hodin na e-mailovou adresu níže. Pevně věřím, že budou pro ostatní čtenářky inspirativní. Jednu z přispěvatelek odměním pěkným dárkem - hrou Jenga od firmy Albi - která se hodí nejen ku hraní, ale může posloužit i jako vychytaný klínek či podložka.

A pokud doma žádnou vychytávku nemáte, můžete poslat vychytávku, kterou jste viděla (a vyfotila) v domácnost někoho jiného.

Reklama