Prvotní nadšení je ovšem potřeba trochu zkrotit. Nové díly se sice natáčejí, ale bez staré známé Sereny van der Woodsen a dalších. Hlavními postavami bude zcela nová parta středoškoláků a jejich život se bude hodně točit kolem sociálních sítí. O pokračování Super drbny se toho zatím moc neví, takže je klidně možné, že se stará partička objeví alespoň v epizodních rolích.

Chace Crawford (34)

Americký herec Chace Crawford alias seriálový Nate Archibald se docela změnil. Pohubnul, zvětšily se mu kouty a vlasy oholil na krátkého ježka. Momentálně je bez přítelkyně.

Blake Lively (32)

Blake Lively alias Serena van der Woodsen toho stihla docela dost. V roce 2012 si vzala za manžela Ryana Reynoldse, porodila dvě děti a třetí je momentálně na cestě.

Ed Westwick (32)

U Eda Westwicka, který si zahrál Chucka Basse, neproběhly žádné dramatické změny. Stále je svobodný a bezdětný.

Leighton Meester (33)

Ani na Leighton Meester alias Blair Waldorf nejsou ubíhající roky moc vidět. V roce 2014 si vzala za manžela herce Adama Brodyho, o rok později se jim narodila dcerka Arlo Day.

Penn Badgley (32)

Čas neuškodil ani herci jménem Penn Badgley. Ten ztvárnil Dana Humphreyho. Příliš vrásek mu nepřibylo, ale je bohatší o snubní prstýnek. Jeho vyvolenou se před dvěma lety stala zpěvačka Domino Kirke. Penn poté adoptoval jejího syna.

Taylor Momsen (26)

Asi největší proměnou prošla Taylor Momsen. Z princezny v šatičkách je drsná rockerka. Změnu bylo možné pozorovat už během natáčení seriálu, proto ho v roce 2010 opustila. Na závěrečnou epizodu v roce 2012 se ovšem vrátila.

Foto: Profimedia

Reklama