Když jedete na kole, vypadáte sportovně a zajímavě. A také je na první pohled znát, že nejste žádná bábovka. A muži to ocení. Budou na vás pískat, mlaskat, volat a mrkat z otevřených okýnek u aut a vám bude fajn – budete je totiž mít na háku!
Na kole jste nejen úžasná, ale i rychlá. Zatímco oni stojí v nekonečných dopravních zácpách, vy si fičíte jako vítr.

Na kole ale nechceme jen sportovat, což je hlavním cílem, ale také vypadat dobře a jízdu si užít!

Protože se cyklistice nevěnují aktivně jen muži, naopak, žen – cyklistek je čím dál tím více, pro letošní rok přichází firma Author se speciální nabídkou kol pro ženy.

Jejích hlavní výhodou je to, že jsou lehká a vyrobená ženám přímo na míru – tedy dle stylu jejich jízdy a tělesné konstrukci.
Speciální sekce výrobků Author určených pro ženy je pod novou značkou – Author Sport Lady, která má i své logo. Pod touto značkou Author nenabízí jen kola, ale také řadu doplňků pro ženy jako jsou slušivá trička a kalhoty.

Z jaké nabídky kol můžete vybírat???

Pod označením ASL najdete kola Versus, Traction a Kinetic.

Jak jsou tato kola vybavena??
Ženy jsou na rozdíl od mužů opravdu něžnější bytosti, které mají nižší váhu a sílu, potřebují tedy jinou stavbu kola, která by plně vyhovovala jejich tělesné konstrukci a fyzickým možnostem.
Kola Versus a Traction mají 27 rychlostí, Kinetic 24 rychlostí.
Tato kola mají upravenou geometrii rámu – rám má zkrácenou stavbu rámu, snížené uložení středového složení, specifické úhly rámových trubek, umožňující agresivní sportovní jízdu, při zvýšení ovladatelností celého kola. Dále mají odpruženou vidlici, která je vybavena měkčími eleastomery, respektující nižší váhy cyklistek. Změnu v této sekci „Pro ženy“ nabízí i sedlo, které je sportovní, ale navíc má gelovou vystýlku a držátka, která jsou z „High density“ speciální pěny pro komfortnější úchop řídítek.
Trochu jiný je i představec, který je kratší s vyšším úhlem stoupání.

Tak to jsou nové „vymoženosti“ dámské řady kol od firmy Author.
Navnadili jsem vás dostatečně??? Tak hurá na kolo!

Pokud se chcete dozvědět více o nabídce Author nejen pro ženy, ale i pro zbytek rodinky, navštivte jejich moc pěkné stránky – www.author.cz