Už víte, co vhodného najít pro vaší rodinu pod stromeček? Jste sportovci a těšíte se na běžky? Pak vás určitě bude zajímat naše zpráva! V Holan Sportu si jistě vyberete set, který vám padne.

 

 

Běžky, které potřebujete

Rády běžkujete? A vaše rodina? Máme pro vás tip na vánoční dárek. Výběr běžek je pro vámi chtěný efekt běžkování to nejdůležitější. Špatný výběr může znamenat, že se vám pojede řádově hůře. Proto pro vás Sport Holan připravil rovnou celé doporučené sety. Pro začátečníky, zkušené turisty i náročné běžkaře. Je jasné, že tento předvýběr je určen pro běžné uživatele. Zkušení uživatelé předvýběr nepotřebují.

 

setu 1 je vázání klasické, léty prozkoušené N75, které snad ani nelze zničit. Na bruslení to sice není, ale na mnoho výletů postačující. 

 

V setu 2 je již modernější systém vázání s hrazdičkou, na kterém lze vyzkoušet i moderní bruslařský styl. Toto vázání lze použít pouze v kombinaci s botami SKOL. Lyže lze objednat hladké i s protiskluzem (frézované drážky). Lyže TECHNO i EXPLORER jsou naprosto konstrukčně stejné, rozdíl je pouze v barevném potisku.

 

Sport Holan nabízí setů celou řadu. Proto je nejjednodušší se podívat přímo na jejich stránky, kde je zároveň možné vše rovnou koupit.

 

Výhodou objednávky přes internet je automatické zařazení do vánoční soutěže o 10 stanů zadarmo. Pravidla najdete zde.

 

Pro informace můžete také zavolat na tel.: 222 210 213, 775 211 739 nebo 602 307 307, nebo poslat e-mail na info@holan.cz.  Stačí znát velikost nohy a výšku postavy, vše ostatní s vámi rádi prodavači prodiskutují.

 

Funkční termoprádlo

V Holan Sportu najdete také spoustu tipů na funkční termoprádlo. Kvalitní termoprádlo se hodí jako krásný vánoční dárek pro každého, kdo miluje aktivní pohyb.

 

Termoprádlo je z textilií, které udržují tělo suché a v pohodlí i při dlouhých fázích vyčerpávající fyzické aktivity. Jedinečný tvar vlákna s širokou povrchovou plochou tvoří transportní systém odtahující vlhkost od kůže.

 

Pro zvýšení efektu odvodu kapaliny z povrchu těla obsahuje spodní prádlo dynamické, tvaru těla se přizpůsobující vlákno Lycra®. Hebká a poddajná textilie šitá plochými švy z těchto speciálních vláken se symetrickým průřezem je tak nejrychleji schnoucí látkou na trhu!

 

Více informací a nabídky na sportovní zboží najdete na www.holan.cz

Reklama