Během nedělního odpoledne 26. srpna 2007 se Pražanům i návštěvníkům hlavního města naskytla nezvyklá podívaná: Uličkami Malé Strany se zvolna proplétala kolona třiceti špičkových „superautomobilů“, jejichž cílem byl nejluxusnější pražský hotel, Mandarin Oriental v Nebovidské ulici. K vidění zde byly exkluzivní modely značek Ferrari (včetně modelu Enzo), Lamborghini, Aston Martin, Rolls Royce (model Phantom) a mercedesy SLR, SL 65 AMG a S 65 AMG.

Majitelé automobilů, z nichž většina pochází z Nizozemí, věnovali před cestou značnou pozornost jak přípravě svého vozu (z nichž mnohé vynikaly nápaditým potiskem kapoty), tak i svého zevnějšku. Nádvoří hotelu se tak brzy zaplnilo barvitou společností, mezi níž vynikala například růžově oděná dvojice Kena a Barbie, kapitán Jack Sparrow se dvěma svůdnými pirátkami, Santa Claus s odvážně oděnou manželkou, Blues Brothers a další slavné postavy globální pop kultury. Skupinu stylově vítaly krásné české modelky oděné v policejních uniformách.

Po noci strávené v hotelu Mandarin Oriental, kde nedávno bydlela například zpěvačka Lauryn Hill či hollywoodská herečka Renée Zellweger, skupina v pondělí ráno pokračovala v jízdě směrem na Bratislavu a dále do Budapešti, Záhřebu, Splitu a na jih do Itálie.