Šunka má na svátečním stole své neodmyslitelné místo. Ne nadarmo se jí přezdívá královna studené kuchyně. Žádné občerstvení pro návštěvy v čele s obloženými talíři či chlebíčky se bez ní neobejde. A jak teprve vynikne na svátečním stole celá, nekrájená. Dopřejte si o Vánocích tu nejlepší – medovou šunku z nejkvalitnějšího masa.

Kulinářská lahůdka v podobě medové šunky vzniká přímo v řeznictvích Globus, které jsou součástí každého hypermarketu. Mistři řezníci ji vyrábí výhradně z čerstvě bouraného kvalitního masa. Med dodává šunce jemnější chuť, příjemné aroma pak bukové dřevo, na kterém je zauzena. Jedinečný chuťový zážitek nezůstane upřen ani celiakům a alergikům – medová šunka neobsahuje lepek ani laktózu.

šunka

Je jen na vás, v jaké podobě budete šunku servírovat. V hypermarketech Globus můžete pořídit šunku krájenou na tenké plátky, se kterou rychle vykouzlíte obloženou mísu nebo ozdobu na chlebíčky. Medová šunka vcelku se hodí na každý večírek, kdy si sám může ukrojit kus dle libosti nebo pro přípravu teplých pokrmů, servírovat jí můžete například nakrájenou na plátky k čočce či bramborové kaši.

Zajděte do nejbližšího hypermarketu Globus, kde si můžete medovou šunku vcelku nebo krájenou.

A jaké další vánoční produkty vyráběné v Globusu stojí za ochutnání? Novinkou pekařství je vánoční štola, do které pekaři přidávají pořádnou dávku kandovaného ovoce, pomerančové kůry a rozinek naložených v tuzemském rumu. Vyzkoušejte, je neodolatelná.

Tip na Vánoce:

Vymyslet vánoční dárek pro chlapa nebývá nikdy jednoduché. Nechcete-li opět den před Štědrým večerem balit do ozdobného papíru trenky a ponožky, vsaďte na originální dárek. Medovou šunkou z Globusu uděláte radost každému „masožravému“ muži.

šunka

Na závěr přijměte pozvání na web splnimeprani.cz, který je plný příběhů o splněných přání. Nechte si inspirovat kouzelnými pohádkami z Horní Splněné, kde například pekař Meduna splní přání babičce Krupičkové o štole dobré tak, jak jí pekla její babička. 

štola

Přejeme šťastné a bohaté Vánoce.

Reklama