Začínají prázdniny, léto je v plném proudu. Připravilo pro nás spoustu horkých dní plných slunce, na které se všichni moc těšíme. Pohoda, relax, ale i letní sporty a aktivní dovolená, to jsou symboly léta pro celou rodinu.

Léto nám ale kromě krásných slunečných dní připravuje i rizika, na která se musíme připravit. Mezi nejpalčivější patří popáleniny, zarudlá pokožka kvůli nedostatečně chráněné pokožce. Aby byla naše kůže zdravá, musíme se před sluncem chránit. Ochranu nám přinášejí kvalitní opalovací přípravky.

Naším tipem je řada kosmetiky SUNDANCE pro ochranu před sluncem, která patří mezi značky společnosti dm.

15 let po svém zavedení je značka SUNDANCE nejprodávanější značkou letní kosmetiky v dm. Tato dm privátní značka nabízí širokou škálu produktů určených pro ochranu před nadměrným slunečním zářením, a to jak pro děti, tak pro dospělé.

Dnes nabízí již více než 70 produktů letní kosmetiky a téměř 100 druhů slunečních brýlí. Vedle klasických opalovacích přípravků nabízí značka SUNDANCE také produkty na ochranu citlivé dětské pokožky, samoopalovací přípravky, produkty aprés péče a v neposlední řadě také celou řadu moderních a trendy slunečních brýlí pro děti i dospělé včetně etuí.

Zdraví je stále přednější

Před 15 lety byla pro zákazníky prioritou rychle opálená pokožka. Od té doby se ale trend výrazně změnil a do popředí se dostalo zdravotní hledisko. Individuální péče pro každý typ pokožky, hodnotné složení výrobku jako je vitamin E nebo ochrana buněk se staly rozhodujícími při koupi letní kosmetiky.

Věděli jste, že často zanedbáváme dostatečnou ochranu před slunečním zářením? Málokdy použijeme dostatečné množství přípravku. A víte vůbec, jaké je dostatečné množství, abyste byli chráněni před UV zářením? To a mnohem víc se dozvíte v aktuálním čísle active beauty, které je zdarma k dostání ve všech prodejnách dm a na http://www.dm-drogeriemarkt.cz/ab/svetvyhod.html?s=3.2

Sundance nabízí celou řadu produktů, ze kterých si můžete vybrat, co Vám vyhovuje - krémy, tělová mléka i spreje s různými ochrannými faktory. Přípravky pro ochranu pokožky Sundance mají nově obsah inteligentního komplexu účinných látek RonaCare®AP, který chrání pokožku před dlouhodobým poškozením a volnými radikály.

sundance

Mezi nejoblíbenější opalovací přípravky patří:

  • Sundance mléko na opalování OF 20
  • Sundance na opalování OF 15, 200 ml
  • Sundance spray na opalování, OF 20, 200 ml
  • Sundance dětský krém na opalování OF 50, 100 ml
  • Sundance opalovací mléko OF 30, 200ml
  • Sundance sensitiv balzám OF 30, 200 ml je balzám speciálně určený pro citlivou pokožku (99 Kč)
  • Sundance med krém, OF 25, 50 ml je krém speciálně určený pro citlivou pokožku a při neurodermatitidě. (69,90Kč)

sun

Mezi novinkami jsou zákazníkům nově nabízeny produkty s betakarotenem.
Novinka: Sundance mléko na opalování s karotenem, OF 20, 200 ml (99 Kč)
Novinka: Sundance spray na opalování s karotenem, OF 15, 200 ml (89,90 Kč)

Nové produkty SUNDANCE KIDS poskytují okamžitou a spolehlivou ochranu citlivé dětské pokožce.

Novinka: Sundance dermo Kids OF 50+, 100 ml

sundance

Tato novinka na trhu je vítaným společníkem nejen maminek s malými dětmi. Jedná se o vysoce účinný prostředek s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření. Je vhodný nejen pro dětskou pokožku, ale také pro citlivou a neopálenou pokožku dospělých a při neurodermatitidě. (99 Kč)

Balzám na rty s hydrokomplexem, OF 20, 4,8 g (24,90 Kč) Chrání rty před slunečním zářením, hydratuje je a vyživuje.

Tekutý balzám na rty OF 30, 10 ml (39,90 Kč)
Balzám s osvěžujícím přírodním mátovým olejem a vysokým podílem jojobového oleje, bambuckého másla a vitaminu E rty hydratuje a chrání je před vysušením. Vyvážený UVA/UVB systém filtrů. Bez konzervačních látek. S přírodními oleji a vosky. Vyrobeno v Německu.
Novinka: Balzám na rty OF 50

Velmi důležité je věnovat pokožce péči i poté, co byla vystavena intenzivnímu slunečnímu záření. Mezi přípravky péče po opalování je vhodné zmínit:
Sundance Apres gel s aloe vera, 300 ml obsahuje vysoký podíl aloe vera. Celkově zklidňuje a příjemně chladí pokožku po opalování. Lehce se roztírá a rychle se vstřebává bez toho, aniž by zanechával mastný film. Ideální pro hezké a dlouhotrvající opálení. (89,90 Kč)

Sundance Dětský apres balzám, 200 ml je určen pro citlivou dětskou pokožku.
Speciálně vyvinutá formule pro dětskou pokožku s aloe vera a alantoinem chladí a zklidňuje sluncem podrážděnou pokožku a bohatě ji hydratuje. Speciální složení rychle regeneruje a udržuje pokožku sametově jemnou. (49,90 Kč)

Sundance Apres krém s ochranným komplexem je vhodný i pro obličej a dekolt. Pečující chladící a rychle se vstřebávající formule dodávají sluncem namáhané pokožce extra velkou porci hydratace. Inovující Radical Control Komplex s RADICARE® obsahuje výtažek z šalvěje lékařské chránící pokožku před volnými radikály. Vitamin E udržuje přirozenou ochranou funkci pokožky a chrání ji před předčasným stárnutím. Dermatologicky testováno. Receptury vyvinuty podle nejnovějších vědeckých poznatků. (34,90 Kč)

dmPokud jste zákaznicí dm, určitě by vás měly zajímat výhody, které získáte díky věrnostní kartě dm active beauty: Jak získat active beauty kartu? Je to jednoduché! Pro přihlášení do dm active beauty světa výhod je potřeba si v kterékoliv prodejně dm vyzvednout formulář a poté se přihlásit buď v prodejně dm na dm terminalu, nebo přes internetové stránky www.dm-drogeriemarkt.cz.

Sbírejte při svých nákupech body!

dm

  • Za každých 20 Kč obdržíte jeden dm active beauty bod
  • Nasbírané body můžete vyměnit za poukazy, které lze uplatnit buď přímo v prodejně nebo u příslušné partnerské společnosti
  • Ke každé active beauty kartě je možné objednat si doplňkovou kartu. Body tak může sbírat celá rodina nebo přátelé. Díky tomu budou body přibývat rychleji a rychleji se dočkáte vytoužených výhod.

Více najdete na http://www.dm-drogeriemarkt.cz.

Reklama