Sunárek, oblíbená značka dětské výživy, přichází s další unikátní novinkou v kapsičce. Po ovocných a tvarohových svačinkách spatřila světlo světa Sunárek kašička s cereáliemi, kterou lze nahradit oběd nebo večeři. Je vhodná již pro děti od ukončeného 6. měsíce věku a je prvním produktem svého druhu v segmentu dětských kaší. V prodeji bude od května v pěti chuťových variantách: banán a jahoda, jablko a broskev, hruška a meruňka, jablko a borůvka a mix ovoce.

g

Sunárek kašička s cereáliemi je ideální jako rychlé jídlo k obědu či večeři, a to jak v pohodlí domova, tak – díky praktickému obalu a bezpečnostnímu uzávěru – především na cestách. Kapsičku snadno udrží i malé dětské ručky, děti si tak mohou na kašičce pochutnat snadno a rychle samy, a to bez potřeby lžičky. I během jídla tak mohou trénovat zručnost, koordinaci pohybů a v neposlední řadě samostatnost.

Jedná se o převratnou novinku na trhu s dětskou výživou. Sunárek kašička s cereáliemi váží 120 g, je větší a vydatnější než svačinkové kapsičky.  Je určena k okamžité konzumaci, stačí ji tedy jen otevřít a pustit se do ní. Odpadá tak zdlouhavá příprava a vaření pokrmu, pokud zrovna není čas či prostor. Proto jsou kašičky báječným společníkem například na výlety, jejichž hlavní sezóna právě začíná. Ovšem i doma nastanou situace, kdy rodiče ocení, že mají hotovou kašičku hned po ruce,“ uvedla Hana Strouhalová, brand manažerka značky Sunárek.

Sunárek kašičky s cereáliemi obsahují vybrané ovoce a cereálie a navíc jsou obohaceny vápníkem, železem a zinkem, naopak neobsahují přidaný cukr*, barviva** ani konzervační látky**.

Sunárek kašička s cereáliemi se objeví na pultech vybraných obchodů v průběhu května za doporučenou cenu 34,90 Kč.

Reklama