Sunar, tradiční česká značka kojenecké mléčné výživy, přišla na podzim na trh s inovovanou řadou komplexní péče – Sunar complex.  Dle nejnovějších poznatků v oblasti pediatrie Sunar complex nově obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozeně mléčné chuti zvlášť přizpůsobené potřebám dítěte. Sunar complex s jedinečnou recepturou s naturbalance je tak připraven i pro růst dalších generací.

Tak jako v jiných oborech, tak i v oblasti kojenecké mléčné výživy je důležité, aby se neustále vyvíjela zároveň s generacemi miminek, odpovídala jejich potřebám a nejnovějším výživovým doporučením. V tomto duchu se vyvíjí i Sunar, který nyní přichází s vylepšenou recepturou.“ říká prim. MUDr. Jan Boženský, specialista na dětskou výživu a léčbu obezity.  

Sunar complex s naturbalance je vyváženou kombinací zdravé výživy a přirozené mléčné chuti a pomáhá dětem růst. Vzorem pro nové složení bylo mateřské mléko, které je tou nejlepší výživou pro kojence. Nová receptura Sunar complex s naturbalance obsahuje v první řadě tuky s unikátní složkou beta-palmitát, jenž je ve významném množství přítomen i v mateřském mléku. Dále Sunar complex obsahuje sacharidy s prebiotiky GOS potřebné pro střevní mikroflóru a bílkoviny v optimálním množství. Neopomenutelnou součástí receptury je i zastoupení 13 vitaminů
a 11 minerálních látek včetně vápníku a vitaminu D pro zdravý růst kostí.

Sunar complex si i v nové receptuře zachovává svoji typickou vynikající lahodnou mléčnou chuť.

Sunar

Společně s novou recepturou Sunaru complex s  naturbalance přichází i nový obal. Sunar complex je dostupný v inovativních variantách balení, které díky zřetelnému značení věkového rozmezí usnadňují orientaci při nákupu:

SUNAR COMPLEX 1                                   0 – 6 měsíců

SUNAR COMPLEX 2                                   6 – 12 měsíců

SUNAR COMPLEX 3                                   12 – 24 měsíců

SUNAR COMPLEX 4                                   24 měsíců +

Doporučená maloobchodní cena:

SUNAR COMPLEX 1 600 g                         229,90 Kč

SUNAR COMPLEX 2, 3, 4 600 g                 249,90 Kč

Pozn. red.: Z legislativních důvodů je jakákoliv komunikace a reklama počáteční kojenecké mléčné výživy 0 – 6 měsíců zakázána.

Sunar complex nabízí pro zpestření jídelníčku také ochucené varianty v příchutích banán, vanilka, jahoda a nově i broskev.

Nová receptura Sunar complex byla připravena ve spolupráci s odborníky v Hero Institute, což je nezávislá vědecká instituce. Jejím cílem je vyvíjet a poskytovat společnostem v rámci Hero Group ty nejlepší produkty v oblasti kojenecké a dětské výživy.

Na závěr je třeba připomenout, že mateřské mléko je tou nejlepší volbou ve výživě kojenců.  Doporučuje se výhradní kojení alespoň do ukončeného 6. měsíce s následným zaváděním komplementární výživy s tím, že by se mělo i nadále pokračovat s kojením. V případě, že kojení není možné, doporučuje se po konzultaci s pediatrem podávat náhradní mléčnou výživu. Mléčná výživa Sunar patří mezi potraviny pro zvláštní výživu.

www.sunar.cz

Reklama