6315cc6ad08acobrazek.png

Na sluncem zalité terase
6315cbdbea411obrazek.pngVzduch se ochlazuje, ale slunce stále ukazuje svoji sílu. Babí léto barví svět kolem nás do zlatých tónů, pro přípitek na terase nebo pod pergolou si tak vychutnejte šumivé víno stejných odstínů. Bohemia Sekt Prestige Chardonnay, který v sobě snoubí vybraná vína odrůdy Chardonnay z moravských vinic, zaujme svou zlatavě žlutou barvou a jemným perlením, které tvoří po obvodu hladiny bohatou korunu. Vyznačuje se šťavnatou, medově hebkou chutí připomínající sušené ovoce a elegantní vůní s bohatým aroma citrusového a sadového ovoce.
www.osobnivinoteka.cz, 239 Kč

Vychutnat si chvíle beze spěchu
6315cbcd1c3f9obrazek.pngNa podzim, jak se zdá, se svět kolem nás trochu zpomalí a této skulinky si musíme užít. Hektičnost konce prázdnin už brzy vystřídá předvánoční shon, užijte si tak mezidobí, kdy se příliš nespěchá. Pozvěte svou rodinu a přátele a užijte si klidný a výjimečný večer. Čím jiným si v takovou chvíli připít než sektem, který na svůj moment čekal tak dlouho! Hrozny pro Bohemia Sekt Prestige 36 nechali moravští vinaři na vinicích dozrát přesně tak, jak je třeba. Ne málo, aby byly správně vyzrálé, ale ani ne moc, aby si zachovaly pikantní kyselinku. Na sekt staroplzenečtí vinaři nespěchali ani ve sklepích. Jak jeho název prozrazuje, na kvasinkách ležel minimálně tři roky. Výsledkem je noblesní sekt s elegantní a dokonale vyváženou chutí.
www.osobnivinoteka.cz, 360 Kč

Na večery pod dekou
6315cbb137835obrazek.pngPodzim je nadaný malíř a maluje těmi nejkrásnějšími barvami. Na jeho paletě nechybí červená a neměla by chybět ani na vašem podzimním stole. Přípitek v podobě červeného Bohemia Sektu je skvělou volbou na podzimní podvečery pod dekou. Vedle své rubínové barvy se vyznačuje i výrazným aroma peckového ovoce s tóny čokolády. Tak co si k němu dopřát i něco sladkého na zub?
www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč

Vzpomínky na léto
6315cbbfbc925obrazek.pngPokud nepatříte k příznivcům chladnějších měsíců, rádi třeba zavzpomínáte na horké letní dny. Při prohlížení fotek z dovolené nebo vzpomínkách na letní lásky si otevřete Bohemia Sekt La Fleur, jehož vůně připomíná rozkvetlé růže a muškáty. Objevíte v ní i tóny exotického ovoce. Jeho šťavnatá a plná chuť pečlivě vybraných aromatických odrůd určitě probudí vaše nejsmyslnější představy.
www.osobnivinoteka.cz, 159 Kč

6315cb8d36fdcobrazek.png
 
 

Reklama