V místnosti, kde se pohodlně usadíte, budete mít dvacet minut možnost načerpat novou energii. A nejen to. Jen 20 minut v tomto prostředí je svými účinky srovnatelných s dvouhodinovou procházkou u moře.

Solná oxyterapie byla vyvinuta ke zlepšení celkového zdravotního stavu, k posílení obranyschopnosti organismu, k prevenci nemocí a zmírnění jejich průběhu (onemocnění dýchacích cest a kůže). Neocenitelné je zlepšení koncentrace a schopnosti přemýšlet, zvýšení tělesné výkonnosti, zrychlení regenerace a získání rovnováhy pro tělo i duši. V mořském klimatu se zbavíte stresu a načerpáte tolik potřebnou energii. Budete odcházet svěží a báječně odpočatí. Sůl je látka, která má vedle vody naprosto jedinečnou roli v lidském metabolismu.

Vzduch naplněný zápornými ionty pročišťuje dýchací cesty, usnadňuje látkovou výměnu a má blahodárné účinky na pokožku - pomáhá ji chránit před stárnutím, významně ji ozdravuje a podněcuje obnovu buněk. Toto stimulační prostředí je vyrobeno právě za pomoci ionizovaného kyslíku a soli z Mrtvého moře.

 

Výhodami oproti klasické solné jeskyni je mnohonásobně slanější prostředí než v solné jeskyni. Navíc díky tomu, že do místnosti chodíte zahalení pouze do prostěradla nebo na prostěradle ležíte, sůl může působit na celé vaše tělo. Jistě oceníte i to, že máte solnou oxyterapii rezervovanou pouze pro sebe.

Pro dlouhodobé zdravotní účinky se doporučuje 10 a více návštěv.

Solnou oxyterapii v relaxačním cetru Infinit v Brně může využít až šest osob. Pronájem je možný jednorázově i jako součást cenově zvýhodněného programu pro páry, skupiny i rodiny s dětmi.

 

Nový Infinit v Praze

Pro ty, pro které je dostupnější Praha, máme tip. INFINIT relaxační centrum otevírá další pobočku. Od 18. srpna 2008 se na vás těšíme v hotelu Step v pražských Vysočanech. Více na www.infinit.cz

 

Relaxační centrum Infinit

Hotel Santon

Přístavní 38, Brno – Bystrc

www.infinit.cz
Reklama