skirt

Teploty stoupají a délka našich svršků se čím dál více zkracuje. Když ráno vstanete, vidíte modrou oblohu a stoupající rtuť teploměru, pak otevřete svůj šatník. Po jakém kousku sáhnete raději? Po sukni, nebo kraťasech?

Sukně je ženštější, sexy a lépe větrá. Kraťasy jsou pohodlnější a nemusíte mít obavy z dobíhání autobusu. Ne všichni si navíc mohou dovolit nosit šortky do práce.

Například náš šéf Radek rozhodně tvrdí, že nejlepší jsou sukně. Jenom nevíme, jestli tím myslel na sobě, nebo na ženách.  Tak jako tak, vydali jsme se do ulic na průzkum a oslovili pár žen, abychom jim položili stejnou otázku.

Nosíte radši sukně, nebo kraťasy? A proč?

Míša, 28 let
Sukně nosím, když se chci cítit sexy. Není nad polétavou sukénku vlnící se nad koleny. Mám jednu vydesignovanou sukni nad kolena na outdoor. Je úzká, když se ohnu, tak není nic vidět. A když potřebuju například přelézt padlý strom, jednoduše si rozepnu rozparek, který mám na zip. O další hravé funkci tohoto zazipovaného rozparku nemusím dlouho hovořit. Nicméně dneska mám na sobě kraťasy. Nepotřebuju při venčení psa a sbírání jeho hovínek vypadat sexy.

Bára, 33 let
V létě nosím převážně sukně nebo šaty. Jako dítě jsem je nenáviděla a na kraťasy jsem nedala dopustit. Naučila jsem se nosit sukně v práci, kde se od nás vyžaduje taková společenská móda. Kraťasy si beru už jen na kolo. V takové formě, v jaké se nosí dnes, mi občas připadají kraťasy až vulgární.

Šárka, 23 let
Já mám úplně nejradši dlouhé kalhoty. Když je teplo, tak tříčtvrťáky. Je to pohodlnější a nelíbí se mi moje nohy, tak je nechci vystavovat. Když je úplně vedro nebo zrovna nemám co na sebe, vezmu si klidně i sukni, ale navléknu si pod ni legíny. Sukně nosím paradoxně nejčastěji v zimě. Vezmu si krátkou sukni, pod ni kožené kalhoty a kozačky. Tahle kombinace se mi líbí.

Reklama