S tím jděte k šípku, já klepu kosu i v kalhotách, řeknete si. Jak tak koukám po lidech na ulicích, nestačím se divit, kolik žen se nevzdá sukní ani v tomhle mrazivém počasí. To aby si vzaly alespoň teplé prádlo a troje punčocháče.

punčocháčeNěkteré ženy to prostě neřeší. Na sukně si zvykly a považují je za mnohem pohodlnější než kalhoty. No co, někdo chodí v legínách, a taky se nad tím nikdo nepozastavuje. Prostě si vezmou silnější, teplé punčocháče a je to.

A že je výběr opravdu bohatý, o tom jsem se přesvědčila, když jsem si byla koupit punčocháče pod kalhoty. I když to opavdu nesnáším, ale v současných mrazech se to bez nich nedá vydržet. Když jsem tak vybírala, skoro jsem litovala, že nenosím sukně. Barevné, vzorované, tenké, tlusté, termo a já nevím, jaké ještě. Takže teď už se nedivím ženám, které si klidně i v mrazu vyjdou v sukni.

Včera mě zaujla jedna v metru. Měla černý kabát, černé kozačky a mezi nimi zářily kanárkově žluté punčocháče. Pohled na tu zářivě žlutou přitahoval moje oči, až jsem se skoro styděla, ale ta barva mi docela zvedla náladu.

punčocháčepantyhouse

Reklama