má nejraději a jiné ani nosit nemůže kvůli práci. Ale má i sukně dlouhé a dohromady to dělá něco kolem patnácti kousků. To už je úctyhodná sbírka, co říkáte?

Pěkný den, všem ženám-in, sukně nosím moc ráda a nezáleží na roční době, když je zima vezmu si k nim punčocháče a kozačky a vyrazím do práce.  Nejraději mám ty těsně nad kolena a vlastně ani nemám moc na výběr, protože do práce jiné nosit nemůžu. V létě je nosím spíše z praktického hlediska, protože v kalhotách bych se asi upekla. Mám jak sportovní, tak elegantní, ale vždy jednobarevné, protože v pruhované bych si přišla jak zebra a vícebarevné se mi až na výjimky nelíbí. Barev a typů střihu mám hodně, shlédla jsem je jen namátkou a ve skříni mám patnáct kousků. Tři dlouhé sukně, zbytek s délkou nad kolena.

Mini bych si na sebe nevzala, nemám na to postavu. Také bála bych se si sednout, ohnout apod. Mám ráda praktické oblečení a to mini dle mě nejsou. Rozhodně ne, když máte dvě děti, psa a nesete nákup. Co se týče bot, nosím zásadně ty na vyšším podpatku, mám ze sebe pak lepší pocit a připadám si se svými 160 cm vyšší.  

Sukňový vkus se u mě měnil tak, že jsem jako malá sukně nosila cca do 10 let, pak jsem je dlouhá léta odmítala a poslední tři roky na ně nedám dopustit. Nosím je v létě prakticky každý den, kromě těch, kdy jsme na chatě. 

Přikládám fotku posledního úlovku, který jsem si zrovna minulý týden koupila. 

sukne

nelysek

Milá Nelysek, blahopřeji k úlovku to bude asi hodně pohodlná sukně

Text nebyl redakčně upraven

Jaký typ sukní se nejvíc líbí vám, milé ženy-in?

  • Mini, ke kolenům, kolové, áčkové, midi, nebo maxi?
  • Proč nosíte právě daný typ sukně? Co vám na něm vyhovuje?
  • Kterou sukni byste si na sebe nikdy nevzala? Proč?
  • Jak se vám mění „sukňový“ vkus?
  • Jaké boty ke své sukni nosíte? Jsou to zásadně vysoké podpatky, nebo třeba i balerínky
  • Nosíte sukně celoročně, nebo jenom když je teplo?
  • Co vás na sukních baví a co vám naopak nevyhovuje?
  • Pošlete mi fotku své nejoblíbenější sukně?

Na vaše příspěvky se těším už dnes na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama