Dlouhá nebo krátká? Pokud se neumíte rozhodnout, nebo máte důvod své nohy trochu zakrýt a trochu nechat vykukovat, zvolte transparent. Průhledné nebo průsvitné materiály, které jsou vzdušné, a přitom lehce zakrývají

Minisukně nebo šortky a přes ně lehounká transparentní maxi. Tenhle model jsem už párkrát potkala i v našich ulicích, ale zatím bych to nenazvala masovou záležitostí. I když tradice by tady byla. Určitě si vybavujete pohádku Boženy Němcové O chytré Horákyni? Ani nahá, ani oblečená.

Sukně z lehoučkých transparentních látek nebo vzdušné krajkoviny dávají jen tušit, co je pod nimi. Hodí se pro ženy, které by rády nosily mini, ale z nějakého důvodu nechtějí úplně odhalit celé nohy. Mají celulitidu, křečové žíly nebo pihy. Transparentní maxi může být příjemná i ve velkých vedrech, kdy kolem nohou povlává lehounký materiál a osvěžuje nás vánkem.

A konečně dalším důvodem, proč si vzít takovou sukni nebo šaty, je záležitost čistě módní. Mít dokonalé nohy, které jsou vidět jen v kontrastním světle, má také něco do sebe.

Co vy na to?

Foto: topshop trumblr

Čtěte také:

 

Reklama