píše čtenářka s nickem Darjin a dodává: „Jelikož jsem drobnějšího vzrůstu, necítím se dobře ve velkých vzorech. Mám ráda volánky, řasení a vzory drobných květů, splývavé a vzdušné materiály“ A přikládá dokonce fotografie sukní, které sama vyrobila.

Přeji krásný a pohodový den.  Řadím se mezi nositelky sukní, cítím se v nich přirozeně, pohodlně, prostě jako žena. Svůj šatník si bez sukní nedokážu ani představit, bez kalhot ovšem ano. Sukně dotvářejí mou osobnost, ale kalhoty nosím jen z čistě praktického důvodu.

Když zavzpomínám na své dětství, uvědomuji si, že jsem svou babičku nikdy neviděla oblečenou v kalhotách. Šatník měla plný šatů, sukní a halenek, k nim různé střevíčky. S nadšením jsem si její rozmanité oblečení nejen prohlížela, ale i zkoušela. A nejraději jsem měla, když se se mnou babička vypravila do obchodu s oděvy, kde jsem si pak sama mohla vybrat sukýnku nebo šatičky podle svého vkusu. Tady asi pramení přirozenost, s jakou pohlížím na tyto čistě ženské kousky oblečení.

Dnes je tomu tak, že sukně nosím celoročně, tedy i zimě. Kalhoty si oblékám pouze v třeskutých mrazech, a to s velkou nevolí. V takové chvíli ale musí jít stranou pocitová stránka věci, zdraví je přednější. Jelikož jsem drobnějšího vzrůstu, necítím se dobře ve velkých vzorech. Mám ráda volánky, řasení a vzory drobných květů, splývavé a vzdušné materiály.

Přikládám fotky sukně háčkované ananasovým vzorem a letních šatů. Nejsou to sice mé kousky oblečení, jedná se o vlastní ruční tvorbu. Ráda háčkuji, oba kousky jsem vyrobila na přání kamarádek, které je mají ve svém šatníku. A toho si vážím...

sukně

saty

Příjemně strávený den přeje Dajrin.

Milá Dajrin, jste neskutečně šikovná

Text nebyl redakčně upraven

Reklama