Takhle asketickou snídani si „dopřává“ čtenářka s nickem malinke-kote. Ne snad proto, že by jí to nějak vyhovovalo, ale prostě ráno nestíhá. První jídlo si dá až ve škole a tím prvním jídlem je obyčejný suchý rohlík.

Přeji všem pěkný den i když je venku docela chladno, co to vlastně snídaně je? Pro mě asi snídaně nemá žádnou velkou roli, i když by se měla dodržovat. Snídám jen pouze, když je víkend, přes týden toho moc nestíhám. Většinou snídám až při příchodu do školy, ale v poslední době je to u mě pouze suchý rohlík. Nemám nějak čas si dělat ani svačinu a tak si zajdu alespoň koupit nějaký ten rohlík. Když jsem u přítele, tak to většinou snídám pořád, ale když je přítel v práci, tak si na snídani ani nějak extra nevzpomenu a vemu si až když mám doopravdy hlad.

Moje první jídlo jak už jsem psala většinou suchý rohlík a nebo chleba s mazacím sýrem. A co k tomu piju? No v zásadě asi nic, ale občas si udělám čaj a nebo kávu. Většinou to je ale jenom čistá voda. Ta mi bohatě stačí. Také mám nejraději k snídani omeletu od svého přítele, protože jí umí opravdu dobrou a občas mi ji udělá a někdy i přímo do postele. Ale to se stane jen občas, protože přítel většinou vstává později než já.

Myslíte si, že snídáte zdravě? Nebo snídáte spíš to, na co máte chuť: Tak určitě zdravě nesnídám, prostě si dám opravdu jenom to, na co mám chuť a když jsem líná si udělat nějakou snídani, tak si vemu cereální lupínky. Samozřejmě samotné, s mlíkem mi to nechutná.

Jak jsou na tom se snídaní ostatní členové vaší rodiny? Ostatní členové rodiny normálně, myslím, snídají, ani sama nevím. Většinou vstanou dříve než já, ale když jdu do školy později, tak snídáme všichni společně, protože zajdou nakoupit a koupí rohlíky.

Snídají vaše děti před odchodem do školy? Děti nemám a já před odchodem do školy zásadně nesnídám, ale o,tom už jsem se zmiňovala :-) Ani dnes jsem snídani ještě neviděla.

Přeji všem pěkný zbytek dne

malinke-kote

Milé malinké-kote, vy se tedy šidíte...Ale to neděláte dobře...

Jak snídáte vy, milé ženy-in? Stačil by vám suchý rohlík a voda? Nebo se musíte po ránu pořádně najíst, abyste se „nastartovala“? Jste snídaňový typ, nebo do sebe po ránu nic nedostanete? Napište nám, jak je to u vás a podělte se o své zkušenosti

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama