Lenovo o svém novém pokladu tvrdí, že je za hranicí krásy, výkonu a inteligence. Nezbývá než souhlasit, stylový design Vibe X2 je všechno, jen ne fádní, a vnitřní technické parametry zaručují slibnou stylovou jízdu. Zapojte se do soutěže o Nejoriginálnější selfie a do 14. prosince máte šanci vyhrát jednu ze tří jeho zlatých verzí! 

Úsměv! Pošlete nejoriginálnější selfie a získejte Lenovo Vibe X2

Každý, kdo do 14. prosince nahraje na facebookovou stránku Lenovo Czech formou příspěvku nebo pošle ve zprávě svou nejoriginálnější selfie, se může stát pyšným majitelem jednoho ze tří telefonů Lenovo Vibe X2 a. 10 fotografií s největším počtem „likes “společně se dvěma divokými kartami, postoupí do finále, kde nakonec porota vybere tři vítěze.

Lenovo

Oku lahodící skládačka

Jak to zařídit, abyste ve světě chytrých telefonů nezapadli v davu? Lenovo na to šlo vrstvu po vrstvě a představuje model Vibe X2, první telefon s vrsteným designem na světě. Konkurence útočí, ale pouze 7,27mm tenký a ultra stylový Vibe X2 má na trhu chytrých telefonů TO něco extra navíc.

Lenovo

Jeho síla tkví v novém pojetí designu, který je všechno, jen ne fádní. Vrstvený styl a la stavebnice může někomu připadat jen jako optický trik k upoutání pozornosti, svoji funkci ale zastává na jedničku.  Vibe X2 bezkonkurenčně vyčnívá z řady ostatních telefonů s Androidem a jeho výjimečnost je podtržená hrou jasných barev a materiálů, kterou si pro vás připravili zkušení designéři Lenovo ve zlaté nebo stříbrné kombinaci. 5palcový dotykový displej s 1920 x 1080 rozlišením garantuje 16 milionů zářivých barev a detailní obrázky. Jediný svého druhu, perfektní kombinace tří unikátních vrstev s kovovým povrchem, špičkové technologie a revolučních funkcí je to pravé pro všechny módní fajnšmekry.

Lenovo

Co se skrývá pod originální slupkou? Ďábelský výkon a stylové selfies

Jedinečnost Vibe X2 ale rozhodně není povrchní, pod designovým kabátkem se ukrývají další triumfy. Jedním z nich je osmijádrový procesor MediaTek.  Lenovo je vůbec první světový výrobce, který tento procesor nabízí a Vibe X2 díky němu zaručuje ďábelský výkon bez kompromisů na výdrži baterie, a to hned ve 4G LTE.

Lenovo

Druhou bezkonkurenční předností jsou hned dva duální fotoaparáty, zadní širokoúhlý 13Mpx s automatickým zaostřováním a přední 5Mpx selfie vychytávku, která umožňuje pořídit snímek jediným gestem. Stačí mrknout, ukázat vítězné „véčko“, či jednoduše říct „sýr“… abraka dabra a selfie je na světě! K dokonalosti nepotřebujete Photoshop, vystačíte si s dalším důmyslným softwarovým trikem, kterým je „zkrášlovací“ funkce. Paměť 32GB pojme opravdu hodně snímků, sdílejte je s přáteli a staňte se královnou selfies! Od snímků na jedno mrknutí oka, třívteřinový časovač až po zkrášlování selfies, u Vibe X2 si máte opravdu s čím si pohrát. Užijte si 2015 na pořádně navrstvené vlně zábavy!

Lenovo

Reklama