5a84606175865obrazek.jpg
Udělat si doma kafe nebo čaj a tumbler si s sebou nosit jako stylový doplněk ke každému outfitu, od pondělí do pátku, to dříve nebylo tak běžné. Jenže pak se jich najednou začaly rodit stovky. Různých tvarů, z odlišných materiálů, s obrázky i nápisy, přesně takové, které si zamiluje snad každá a každý z nás. Není to totiž paráda jen pro nás holky!
Nosit si termosku s teplým nápojem nebo mít cool kelímek nebo lahev na vodu je nejen trendy, ale také ekologické. Takže výhra a zase výhra! Jen si spočítejte, kolikrát do týdne si koupíte kafe s sebou ve své oblíbené kavárně nebo pití v plastu. Počítáte? My už nemusíme, protože chceme být in, a navíc máme rády naši planetu, a tak ji šetříme, co to jde.
Pokud si koupíte tumbler, věřte, že to nebude žádná extrémní investice. Naopak se vás to vrátí třeba hned po čtyřech nebo pěti návštěvách kavárny. A to se vyplatí!
cup1.jpg

Na pracovním stole

V práci by vám stůl neměl zdobit firemní hrnek s logem nebo nějaký jiný omlácený kus porcelánu. Pořiďte si hrnek, který bude váš oblíbenec, bude z něj radost pít a doplňovat tak pitný režim bez upomínek v telefonu. Nezapomínejte, že chceme být reprezentativní za všech okolností a tento doplněk se na poradě bude vyjímat stejně jako pěkné pero, tablet nebo stylový zápisník.
cup2.jpg

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit