Tyto ženy vyzařují sebevědomím s každým příspěvkem, na rozdíl o často velmi složitě komponovaných fotografií mladých influencerek. A ještě aby ne, mají za sebou léta módní praxe, práce se stylingem, mixováním vzorů a barev a věk, který je naučil přistupovat k oblékání s dostatečným citem.
A tak dopřejte svému Instagramu (a hlavně oku) dokonalou dávku zralé a velmi šik inspirace. Je to skvělý příklad toho, že bezchybný styl nezastaví žádný věk.

Renia Jazdzyk, @venswifestyle

Polská rodačka žijící ve Velké Británii, která na svém profilu dokumentuje svou zálibu v trendech a oblékání. Jejímu šatníku rozhodně nechybí originalita a odvaha.

Lyn Slater, @iconaccidental

Lyn je profesorkou a autorkou slavného blogu Accidental Icon. Její styl je velmi vytříbený a estetický, přesto má odvahu pouštět se na avantgardní tenký led.

Linda Rodin, @lindaandwinks

Linda je stylistka, bývalá kosmetička a majitelka obchodu se psími potřebami. Takže, kromě skvělého vkusu se na jejím profilu můžete těšit také na  pudlíka Winkse, který je tím nejlepším doplňkem ke každému outfitu.

Sarah Jane Adams, @saramaijewels

Klenotnice a milovnice starožitných pokladů. Začala dokumentovat svůj expresivní, věkově pozitivní smysl pro styl její značky šperků pomocí hashtagu #mywrinklesaremystripes, který se vyvinul na druhý účet @mywrinklesaremystripes.Za sledování stojí oba její profily.

Grece Ghanem, @greceghanem

Grece je osobní trenérka se sídlem v Montrealu, která se poprvé začala věnovat blogování o módě a stylu společně se svou dcerou.
Grece má talent na začlenění nejžhavějších trendů v současnosti a návrhářských kousků způsobem, který není zřejmý nebo přehnaný. Tato influencerka je skvělou inspirací pro všechny ženy, které se nebojí nečekaných kreací.

Také si přečtěte:

Reklama