obrazek.png
A barvy jsou to skutečně povedené – od podzimně hřejivé oranžové, přes výraznou červenou, decentní růžovou, elegantní modrou, nestárnoucí bílou k originální mintové. Kdo by neznal Vasky, měl by to rychle napravit. Tato ryze česká značka totiž vyrábí poctivé, ručně šité boty, u kterých víte, kdo a z čeho je vyrobil. A to se v dnešní době počítá.

„Snažíme se naplnit přání a očekávání našich zákazníků, kteří vždy očekávají kvalitu a především spolehlivost. Řídíme se heslem Tomáše Bati Náš zákazník, náš pán. To je přesně to, co máme se Samsungem společné,“ popisuje hodnoty značky Václav Staněk, zakladatel a majitel firmy Vasky ze Zlína.

Šest telefonů, šest barevných variant tenisek
5f96966028756obrazek.png

Vasky v návaznosti na uvedení modelu Galaxy S20 FE v šesti barevných variantách, včetně barvy Cloud Mint, představili novou barvu bot s názvem Teny Mint. Ke každé barevné variantě telefonu Galaxy S20 FE jsou nyní k dispozici odpovídající barvy bot Vasky Teny (v hodnotě 2 799 Kč), takže můžete skvěle propojit vzhled mobilního telefonu s poctivými, ručně vyrobenými botami. Kterou barvu si vyberete?

Jak akci využít?

Nejprve je potřeba zakoupit mobilní telefon Galaxy S20 FE u jednoho z vybraných obchodních partnerů Samsung. K získání voucheru je nutné se zaregistrovat na www.samsung-bonus.eu/cz, a to nejpozději do 14 dnů od provedení nákupu, nejpozději však do 8. listopadu 2020.

Po registraci zadáte údaje o objednávce podle znění pravidel. Po validaci vyplněných údajů vám Samsung e-mailem pošle voucher s unikátním kódem na boty Vasky Teny.

5f96969faca4dobrazek.pngJakmile získáte voucher, na stránkách vasky.cz si vyberete boty Vasky Teny v požadované barvě a velikosti a uplatníte voucher v plné výši ceny bot Vasky Teny, a to včetně nákladů na dopravu. Vasky zašlou vybrané boty do 14 dnů. Voucher je možné uplatnit do 31. ledna 2021.

Kompletní pravidla, včetně seznamu prodejců, jsou k dispozici na stránkách Samsung-bonus.eu/cz.
5f96968162376obrazek.png

Reklama