Jezdit, pracovat, žít… V ‪‎kolekci Levi's® Commuter™ se dá dělat cokoliv… a navíc stylově. Je doslova navržena cyklisty pro cyklisty a stále se rozrůstá. Je čím dál všestrannější a objevují se v ní nové kousky v nové formě, s novými funkcemi a s novými možnostmi využití. Zásadní změnou je ženská řada. I holky, pro které kolo není jen způsobem přepravy, ale i součástí životního stylu, si na kole zaslouží větší pohodlí, bezpečí a ochranu.

Levi’s®

Cyklokolekce Levi's® Commuter™ se vyznačuje vyšší pevností a zvýšenou prodyšností, ale nepromokavostí. Nové termoregulační tkaniny obsahují antimikrobiální složku odpuzující pachy, bezpečnost cyklisty posilují reflexní proužky. K dalším designovým detailům patří poutko na zámek v zadní části kalhot, pohodlně dostupné kapsy a také prodloužená zadní část topů a vyšší pas kalhot, které lépe chrání tělo při jízdě na kole. Slimové džíny nebo kalhoty, šortky, džísky nebo větrovky, mikiny, košile, trička… Funkčnosti nepadl za oběť styl; oblečení v klasickém stylu Levi’s® je všestranné, využijete je ve dny i na večer, na kolo nebo bez něj.

Nová dámská kolekce zahrnuje High-Rise Skinny džíny, šortky, větrovku a džínovou bundu se snímatelnou nepromokavou vrstvou a další úpletové topy. Barvy se drží klasiky v odstínech černé, šedé, modré, béžové a bílé.Levi’s®

Reklama