Džínový nebo komiksový potisk, nové barvy, osvědčená kvalita a italský styl. Představujeme zajímavosti z kolekce 2012 od Peg Pérega, značky, která se dětskému zboží věnuje už přes šedesát let.

Pliko Mini Cartoon/Denim

Pliko Mini Cartoon/DenimLehké a snadno skladné golfky Pliko Mini od Peg Pérega jsou k mání ve dvou nových variantách, Cartoon a Denim. Cartoon si vaše dítě zamiluje díky veselému komiksovému potisku a Denim potěší všechny fanoušky džínoviny. Golfky váží jenom 5,7 kg, složíte je snadno bez ohýbání jednou rukou, a díky sklonu zádové opěrky můžete Pliko Mini používat pro svoje miminko už v prvních měsících.
Cena: Pliko Mini Cartoon 4.090 Kč, Pliko Mini Denim 4.290 Kč

Pliko Switch Easy Drive

Oblíbený kočárek Pliko Switch Easy Drive má centrální brzdu, nastavitelnou opěrku zad i nohou a 360° otočná aretovací kola s kuličkovými ložisky. Sportovní sedadlo snadno nasadíte na kočárek jak ve směru, tak proti směru jízdy. Ke sportovnímu kočárku si navíc můžete výhodně koupit tzv. modulární set, totiž sadu, ve které je samostatně neprodejná hluboká korba Navetta XL, autosedačka Tri-fix K a taška na pleny ve stejném designu.
Cena: Pliko Switch Easy Drive 10.290 Kč až 10.690 Kč (dle barvy)
Set Modular: 8.190 Kč až 8.490 Kč (dle barvy)
Pliko Mini

GT3

GT3GT3 je sportovní kočárek na třech kolech. Právě praktická nafukovací kola jsou jednou z hlavních předností tohoto kočárku - jsou vhodná nejen do města, ale i do složitějšího terénu, přední je zcela otočné a můžete ho aretovat. Zadní kola navíc mají tlumič, jehož odpružení nastavíte do jedné ze tří variant právě podle povrchu, po kterém s dítětem cestujete. Poloha HARD pro měkké povrchy, jako je písek nebo tráva, SOFT pro nedlážděné cesty či štěrk a na hladké povrchy využijete možnost MEDIUM. Aby kočárek GT3 uspokojil i nejnáročnější maminky, má velký nákupní koš, výsuvný držák nápojů, ruční brzdu na rukojeti a polohovatelnou jak opěrku zad, tak i nohou. Výškově nastavitelná je i rukojeť, na které je navíc závěsná ledvinka. Na GT3 můžete nasadit i hlubokou korbu Navetta XL nebo autosedačku Trifix.
Cena: 12.890 Kč až 13.390 Kč (dle barvy)

Všechny kočárky a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.

Reklama