Festina Lady

Dámské hodinky Lady od Festina jsou elegantním a nenápadným doplňkem v tom nejlepším slova smyslu. Hodinky dostaly bílý řemínek z ušlechtilé kůže i bílý ciferník. Ten je dozdoben průzračnými kamínky, které v kombinaci s bílým podkladem vytvářejí luxusní, ale stále něžnou kombinaci. Zkuste sladit hodinky s all-black outfitem a vytvořte nápaditou kombinaci! Vedle vkusného designu je švýcarská Festina zejména značkou vysoké kvality a cena těchto hodinek je tak více než příznivá.
5a4b68b370501obrazek.jpg

Michael Kors

Zvučné jméno, atraktivní dostupnost. Michael Kors se zařadil mezi značky, které nabízejí hodinky od fashion návrháře za sympatickou cenu. Hodinky zaujmou matným vzhledem ve zlatých barvách. Na ruce působí velmi vkusně a žensky, a to i díky ciferníku zdobeného drobnými kamínky, které dodávají hodinkám punc luxusu. Lidově řečeno, už za pár korun se můžete těšit ze šperku, který bude působit reprezentativní všude tam, kde to bude nutné.
5a4b68be316b1obrazek.jpg

Daniel Wellington
 
Hodinky Daniel Wellington si získaly výjimečnou oblibu, a není se čemu divit. S vkusem a přehledem volené variace si získají srdce klasiků i módních „maniaček“. Relativně mladá značka si už nyní vybudovala dobré jméno a vydobyla status mezi zvučnými výrobci hodinek. Elegantní hodinky z vybíraných materiálů získáte za dostupné ceny, a co víc, ještě se vejdete do koupě druhého řemínku. Ten na hodinkách totiž snadno vyměníte.
5a4b68ca752b9obrazek.jpg

Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger a jeho hodinky patří také do kategorie těch, které vypadají luxusně, ale díky ceně se dostanou do rukou a na ruce i běžného smrtelníka. Stalo se příjemnou tradicí světoznámých módních návrhářů, že se rozhodli své jméno zpřístupnit masám. Hodinky Tommy Hilfiger Mia jsou krásným doplňkem pro sebevědomou ženu, která vnese styl všude, kam vkročí. Jejich design ve zlatých barvách doplňují praktické funkce jako stopky, luminiscenční ručičky a chronograf.
5a4b6938e5926obrazek.jpg

Jak vidíte, na stylové, kvalitní a designové hodinky už nepotřebujete utratit celou výplatu. Ty své si může dopřát každá z vás. Stačí si vybrat.