vetsaa.jpg

Foto: Profimedia

Od výrazných růžových až po elegantní neutrální odstíny, tento podzim se v ulicích objeví něco pro každý outfit. Úpletové vesty se nosí často přes bílé tričko nebo oversized košili, jsou skvělým doplňkem, který je zároveň funkční, jelikož také zahřejí.

Skvěle se kombinují s džínovými kalhotami nebo je můžete dokonce nosit přes splývavé maxi šaty s dlouhým rukávem, abyste zvýraznily svou siluetu. Dobře vypadají také s koženými kalhotami. Klasikou je pak outfit á la školní uniforma s plisovanou sukní nebo přes krátké košilové šaty.

FotoJetec.jpg
Foto: Shutterstock

Nejlepší na vestách je, že se dají celkem snadno kombinovat. Obzvláště ty v neutrálních barvách. Zároveň outfit skvěle ozvláštní díky vrstvení. Sáhnout můžete i po kouscích v poutavých barvách a vzorech. Dodají vašemu outfitu šmrnc.

Vesta je skvělý kousek, se kterým můžete vystajlovat pohodový i elegantní outfit. Pokud chcete přejít ještě o úroveň výš, použijte doplňky. Nasaďte si odvážný klobouk nebo baret, který dodá nádech Paříže. Nebojte se výrazných náhrdelníků ani bot na platformě.

Experimentovat pak můžete také s velikostí, délkou a střihem. Zkuste k vestě nadýchané rukávy nebo zkrácené kalhoty.

kol.jpg
1. Zara, 699 Kč / 2. BezvaSport, 207 Kč / 3. ZOOT, 749 Kč / 4. Reserved, 499 Kč /
5. Zalando, 809 Kč / 6. About You, 679 Kč / 7. House, 499 Kč / 8. Zara, 549 Kč

Foto: Se sohlasem Zara, BezvaSport, ZOOT, Reserved, Zalando, About You, House

Zdroj: Autorka článku

Reklama