Oslaďte si sváteční tabuli

Dokonalou zeleno-zlatou vánoční tabuli vykouzlíte rychle a pro tolik hostů, kolik bude právě potřeba. Ze zeleného dekoračního papíru vystřihejte čtvrtkruh o délce okraje asi 20 centimetrů. Od vnějšího okraje přehýbejte pomocí pravítka tak, aby vznikl tvar vějíře. Nakonec naaranžujte na stůl jako stromeček se zlatou pralinkou Ferrero Rocher na vrcholu – a je hotovo!
5bd9a55e6c788obrazek.png

Zabalte dárky originálně

Před Štědrým dnem přichází chvíle, kdy svou kreativitu musíme projevit naplno – balení dárků je přece výzva! Abyste se vyhnuli uniformním potiskům na balicích papírech, stačí si koupit jednobarevný, do zelena laděný balicí papír, zlatý alobal a zlatý papír, ze kterých vystřihnete vánoční tvary. Nebojte se spolu s papírovými dekoracemi zakomponovat na balíček i přírodní materiály, čerstvé větvičky a slaměné ozdoby. Na připevnění použijte měděný drátek, který se svou barvou bude do kompozice skvěle hodit. Nemusíte ho proto skrývat, ale naopak – využijte jej jako estetický prvek. Se vším bude skvěle ladit pralinka Ferrero Rocher, zlatá třešnička na dortu.
5bd9a56e73f16obrazek.png

Zlatý silvestr s Ferrero Rocher

Silvestru letos vládne zlatá! Pro přípravu slavnostních kulis poslouží pohár plný pralinek Ferrero Rocher – každému příteli dělaný na míru! Vystřihejte kulatý štítek se silvestrovskými motivy a na zadní stranu napište jméno, komu jste dárek připravili. Doprostřed připevněte dřevěnou špejli a vložte mezi pralinky. Elegantní pozornost pro přátele je na světě!
5bd9a581638bfobrazek.png

Více informací o pralinkách Ferrero naleznete zde.

5bd9a5fb0c7f2obrazek.png
Přečtěte si také:

Reklama