zepterzepterzepter

Společnost Zepter International, program Luxury, uvádí na český trh speciální sérii hodinek Philip Zepter Yachting Timer. Hodinky jsou vyvedeny ve třech různých provedeních, a to buď s šedým ciferníkem a antracitovým polyuretanovým páskem, černým ciferníkem a polyuretanovým páskem nebo s černým ciferníkem a náramkem z leštěné oceli. Ve všech variantách mají hodinky svítící ručičky pro snadnější odečet času v noci a pod vodní hladinou. Philip Zepter Yachting Timer se mohou pochlubit funkcemi, jako je např. speciální jachtařský odpočet, závodní stopky, 12hodinový alarm s opakováním a EOL funkce, která upozorňuje na blížící se vybití baterie. Strojek hodinek je švýcarský analogový a je řízen krystalem, ciferník má průměr 39 mm, šířka pásku/náramku je 22 x 20 mm a jsou vodotěsné do 100 metrů.

Hodinky jsou vyráběny se stejnou mírou profesionality a toutéž pozorností ke každému detailu, jež je věnována konstrukci velkých luxusních zaoceánských jachet. S funkcí pravých závodních stopek představují vždy správnou volbu pro každého sportovně založeného muže. Chronograf Philip Zepter Yachting Timer v sobě zachycuje nejen esenci filozofie námořní plavby, ale také samotnou podstatu jejich nositele - smysl pro dobrodružství, odvahu, intuici a prozíravost. Jejich design a konstrukci ocení nejen profesionální jachtaři, např. vodotěsnost do hloubky 100 metrů (10 ATM). Tento chronograf vám vždy ukáže přesný čas, ať už jste pod mořskou hladinou, na palubě lodi nebo na pevnině. Střízlivý, neokázalý ale sebevědomý styl těchto hodinek propůjčuje každému, kdo je nosí, pocit výjimečnosti a jedinečnosti. Elegantní sportovní design se pojí s mistrovským řemeslným zpracováním švýcarských hodinářských mistrů. Hodinky Philip Zepter Yachting Timer jsou spolehlivým společníkem ve všech životních výzvách.

ZEPTER LUXURY- Švýcarské hodinky, šperky, psací potřeby a luxusní kolekce výrobků bytového designu, vyrobené s mimořádnou péčí věnovanou i tomu nejmenšímu detailu.