Značka Lybar rozšiřuje loňskou úspěšnou kolekci Lybar VITAIL HAIR o nejžádanější stylingové přípravky – pro objem účesu. Pěnové tužidlo a lak na vlasy Vital Hair MAXX VOLUME pro objem účesu mají shodný design a mladistvou ovocnou vůni, zajímavě tvarované bílé obaly odlišují od ostatních přípravků z téže kolekce detaily provedené v dynamické vínové. Nové receptury tužidla a laku MAXX VOLUME s VOLUME komplexem potvrzují nový trend vlasového stylingu – objem účesu spojený s vitalitou vlasů a přirozeným vzhledem účesu.

 

Jemné vlasy, které po umytí rychle ztrácí objem a účes nedrží požadovaný tvar. Tak přesně takto definuje svůj problém s vlasy téměř 45 % evropských žen. A  protože jemné vlasy převládají i v české a slovenské populaci, speciální stylingové přípravky pro objem účesu tu patří mezi nejžádanější na trhu. Doba natupírovaných účesů pevně spoutaných do tvaru už ale dávno minula, i majitelky jemných vlasů kladou důraz na kondici a zdraví svých vlasů, jejich lesk, hebkost a zejména na přirozený pohyb vlasů upravených do účesu.

 

Značka Lybar připravila pro tento trend přirozených účesů novou generaci stylingu Lybar Vital Hair pro pružnou, přirozenou fixaci vlasů a hloubkové ošetření vlasů v jediném kroku. Nový styling MAXX VOLUME Vital Hair tak dokáže nejen dodat vlasům požadovaný tvar a objem, ale také uhladit a uzavřít povrch vlasů, a tak je ochránit před poškozením, vysoušením nebo ztrátou barvy a lesku. I jemné vlasy mohou být s novým stylingem vitální, příjemné na dotyk a přirozeně upravené do požadovaného účesu.

 

Pěnové tužidlo (styling mousse) MAXX VOLUME VITAL HAIR  zaručuje díky novým polymerům a účinnému VITALIZER VOLUME KOMPLEXU s D-panthenolem skutečně snadné a efektní tvarování jemných vlasů, vitální a na dotek příjemné vlasy, dlouhotrvající objem a tvar účesu a přirozený pohyb vlasů. 200 ml stylingové pěny se silným fixačním efektem v dynamicky tvarované lahvičce s vínovým pěnovým adaptérem.

 

Lak na vlasy (hairspray) MAXX VOLUME VITAL HAIR efektivně a dlouhodobě fixuje tvar i objem účesu, nový MAXX VOLUME KOMPLEX v receptuře laku zajišťuje maximální zesílení, lesk a pružnost pro každý jednotlivý vlas. Po finální fixaci lakem vlasy působí přirozeným bohatým dojmem mají zářivý lesk a jsou příjemné na dotek. 250 ml laku na vlasy se silným fixačním efektem v dynamicky tvarované lahvičce s vínovými a zelenými detaily.

Novinka MAXX VOLUME doplní kolekci Lybar VITAL HAIR v obchodech od května 2008, ceny novinek jsou stejně jako u ostatních přípravků kolekce cca 75 Kč. Uvedení novinek podpoří televizní kampaň a upoutávky v místě prodeje.

 

 Více na www.lybar.cz !

 

Chcete vyhrát deset balíčků s touto vlasovou kosmetikou? Pak se zapojte do naší soutěže!

Reklama