Léto a slunečné počasí dává volnost rozevlátým šatům, lehkým svěžím vůním, jemnému líčení a objemným účesům. Jak si takový účes vytvořit a jak zařídit, aby nám vytvořený účes hezky vydržel přesně ve tvaru, jaký si přejeme?

Weather Taft Volume

Je to jednoduché, musíme účesu pomocí díky stylingovým přípravků pro objem vlasů se silnější fixací. Jak se to dařilo výherkyním soutěže, které získaly novinky Taft Volume s mega silnou fixací – lak na vlasy a pěnové tužidlo?

O novinkách Taft Volume s mega silnou fixací jste si mohly přečíst více v tomto článku: Mega objem s kolagenovým push-up efektem.

Co nám napsaly výherkyně soutěže, jak byly s novinkami spokojené?

Výrobky Taft používám už dlouho, hlavně lak na vlasy. Mám dost jemné vlasy, které se více mastí, bez laku na vlasy nejdu z domu. Mám ho většinou i sebou v kabelce a v práci se přelakuji. Objemný účes je pro mě něco, co nosím moc ráda. Jak mám ale jemné vlasy, musí použít hodně stylingu, aby účes držel. Jsem ráda, že Taft nabízí mega silnou fixaci, jsem s lakem i s tužidlem moc spokojená. Helena Knínová

Děkuji za balíček, který mi udělal radost. Použila jsem jak lak, tak tužidlo. Mají hezký obal, příjemnou vůni a nejlepší nakonec – obsah. Fixace je opravdu silnější, ještě jsem tak silné fixace nevyzkoušela, ale dobře se smi s novinkami „pracovalo“. Účes opravdu držel, i když foukalo. Vydržel po celý den a to je to, co mi udělalo radost. Takže za mne máte jedničku. Blažena Brno

S přípravky Taft, které jsem získala jsem byla spokojená. Normálně používám jinou značku a ne tak silnou fixaci. Pěnové tužidlo používám jen někdy, ale lak skoro každý den. Potřebuji, aby mi účes dobře držel. Mám polodlouhé vlasy, na ramena, nosím je lehce natupírované, aby účes měl objem. Vlasy vždy ještě lakuji, aby výsledný tvar držel. Tyto Taft laky jsou velmi dobré, i tužidlo. To jsem ale věnovala kamarádce, protože já ho moc nevyužiju. Ještě jednou moc díky, Klára Tomanová

Dobrý den, balíček mi dorazil v pořádku a přípravky jsme vyzkoušely s kamarádkou, se kterou bydlím. Oběma přijdou přípravky velmi kvalitní, hezky voní a dobře fixují účes. Děkujeme, Jana a Nikola

V hlavní roli objem vlasů: Co jsme testovali, jaké přípravky?

Weather Taft VolumeVelkým trendem je dnes objem, který vám umožní uplatnit nejnovější styly bohatých účesů a dodat zplihlým a fádním vlasům více života. Dopřejte ho svým vlasům díky značce 3 Weather Taft, která nyní představuje novou inovovanou řadu 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací. Jde o první stylingovou řadu Taft, která obsahuje kolagen pro ještě větší push-up efekt a slibuje dvojnásobný objem, aniž by vlasy zatěžovala. Nabízí mega silnou fixaci, a to až na 48 hodin.

Kolagen je známou a účinnou složkou šamponů pro zvětšení objemu a je rovněž klíčovou přísadou v řasenkách, kde dodává řasám intenzivní zesílení a zvětšení. Nyní odborníci od Schwarzkopf poprvé přidali kolagen do řady stylingových produktů 3 Weather Taft. Výsledkem je zvětšení objemu zplihlých kadeří bez života a celkové zlepšení kvality unaveně vypadajících vlasů.

Výrobky 3 Weather Taft Volume s mega silnou fixací:

  • Lak na vlasy Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 250 ml) - zaručí dlouhotrvající zpevnění vašeho účesu. DMOC 96,90 Kč.
  • Pěnové tužidlo Taft Volume s mega silnou fixací (stupeň fixace 5, 200 ml) - zvětší objem účesu na maximum. Pro extra push-up efekt se aplikuje ke kořínkům vlasů, kte-ré přitom zůstanou lehké jako pírko. DMOC 96,90 Kč.

Inovace se týká i stávající řady Taft Volume s ultra silnou fixací od značky 3 Weather Taft. Nové, vylepšené složení zafixuje každý pramen, poskytne dlouhotrvající nadýchaný objem, který vlasy nezatíží.

Uveřejněné články:

Reklama