5b3b450f005fcobrazek.pngNOVINKA přírodní dánské značky NATULIQUE – Rejuvenating Hair Mist přesně taková je. Tato čistě přírodní mlha je jedinečnou směsicí borůvek, grapefruitu, kokosové vody a pšeničných klíčků. O vlasy (i pokožku hlavy) pečuje, zároveň je osvěžuje a dodává 5b3b458988a20obrazek.pngjim přirozený vzhled. Sprej využijeme jak k dodání hydratace, tak i jako přírodní styling. Vlasy jemně vyhladí, jsou po použití lesklejší. Samozřejmostí je naprostá absence chemie, certifikovaná BIO kvalita, a také fakt, že přípravek mohou používat také vegani. Více na www.natulique.cz

V letním období většinou necháme vlasy jen tak přirozeně uschnout, pročísneme je a jdeme ven. A dobře děláme. Už samotné zvýšené teploty venku, či jejich střádání při vstupu do klimatizovaných místností jim nedělají příliš dobře. Pokud si chceme dopřát lehký styling, můžeme sáhnout po novince NATULIQUE Rejuvenating Hair Mist spreji. Tato nádherně vonící vlasová mlha nás i v parném létě krásně osvěží a navíc podporuje celkové zdraví vlasů a pokožky hlavy. Obsahuje dokonalý mix přírodních pokladů – borůvek, grapefruitu, kokosové vody a pšeničných klíčků a postará se o přirozený vzhled vlasů. Díky vysoké koncentraci antioxidantů a vitamínů vlasy posiluje, prospívá jak vlasům, tak i pokožce hlavy a navíc usnadňuje rozčesávání.

Všechny ženy ocení také překrásnou svěží vůni a rychleschnoucí recepturu této novinky, díky které můžeme naše vlasy osvěžit kdykoliv v průběhu celého dne.
Všechny složky použité při výrobě tohoto spreje navíc pocházejí z organických a ekologických rostlinných výtažků. Jedná se o veganský produkt a samozřejmostí je fakt, že žádný z produktů NATULIQUE není testován na zvířatech. NATULIQUE Rejuvenating Hair Mist je k dostání například v těchto kadeřnických salonech za cenu 750 Kč. 

***
 
NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.
Více na www.natulique.cz
 

Reklama