rimmelZapomeňte, že vám maminka říkala, že špulení rtů vám nezaručí pozornost. Protože když je našpulíte správně, vaše přítomnost nezůstane bez povšimnutí. Představujeme Stay Glossy, nejoslnivější a nejpřitažlivější lesk na rty od RIMMEL London! Vytvarujte svoje rty k dokonalosti a připravte se na pozornost okolí způsobenou senzačním leskem vašich našpulených rtů!

Styl. Tvar. Lesk. To vše dodá vašim rtům nový Stay Glossy od RIMMEL London díky spojení nového složení a tvarovaného aplikátoru, které uspokojí požadavek na nádherně svůdné rty. Jak všechny dívky vědí, styl je rozhodující. Stay Glossy obsahuje špičkovou technologii Shine Extend™, která dodá rtům takový look, jaký mají modelky na přehlídkových molech a na stránkách módních časopisů. Díky jedinečné formuli vydrží Stay Glossy na vašich rtech až 6 hodin. V tomto lesku kráčí styl ruku v ruce s rozmazlující péčí. Obsahuje totiž směs bavlny a hedvábí, která vaše rty hydratuje a zanechá je hladké a vláčné! S takovou péčí a zářivými barvami jste dokonale připravena vyrazit na party! Nedivte se, až od  mužů ve svém okolí uslyšíte obdivné povzdechy.

K tomu, abychom zaručili, že lesk bude jen tam, kde ho chcete mít, a nikde jinde, je tu inovovaný aplikátor Soft Extend™ - dokonale tvarovaný a hebký jako bavlna. Je to perfektní výzbroj k dosáhnutí maximální rychlosti a preciznosti při aplikaci. Jako kdyby vaše rty objímal - aplikátor přesně kopíruje každou křivku vašich rtů a tvaruje je do skvostných plných dimenzí. Vaše rty ještě nikdy nevypadaly tak žensky! Se Stay Glossy zažijete spoustu vzrušujících zážitků.

rimmelStay Glossy najdete v luxusním balení s oblým metalickým uzávěrem ozdobeným RIMMEL korunkou. Stay Glossy nabízí 7 atraktivních odstínů, takže si můžete vybrat z barevné palety právě ten, který odpovídá vaší náladě.

Dodejte svému vzhledu přitažlivý lesk se Stay Glossy od RIMMEL London na svých rtech. Až 6 hodin neustávající lesk, tvar a styl.

Live the London look.

Stay Glossy je dlouhotrvající, rty tvarující lesk od RIMMEL London. Stay Glossy představuje pokročilou technologii Shine Extend™, která zaručuje až 6 hodin nádherné lesklé dokonalosti pro vaše rty. Tohle hýčkající složení budou vaše rty milovat. Obsahuje pečující komplex s bavlny a hedvábí zvyšující hydrataci vašich rtů. Inovovaný aplikátor Soft Extend™ je navržený k super rychlému a preciznímu nalíčení. Můžete si vybrat ze 7 módních odstínů.

Lesk na rty Stay Glossy 129 Kč  / € 4,99* / 150,33 Sk

* Konverzní kurz: 1 EUR = 30, 1260 Sk

Více se dozvíte na stránkách www.coty.cz

Reklama