Napadlo mě, že bych čas od času mohla věnovat více prostoru stylu hollywoodských hvězd. Když se tak probírám jejich „šatníky", má to pro mě přínos. Buď se inspiruji, nebo přestávám mít mindrák. I ony se občas obléknou do tepláků (pravda, značkových) i ony chodí na nákupy v džínách a bundě, i ony se dokážou pěkně vyhastrošit a mít ránu. 
Mění barvu vlasů, tloustnou, hubnou, někdy vypadají příšerně, jindy dokonale. Stejně jako my, obyčejné, neznámé ženy z davu". Třeba vás to může inspirovat.

Dnes jsem si vybrala Renée Zellweger. Kdo by neznal sympaticky oplácanou, roztomile roztržitou a stále svobodnou Bridget Jones? Kolik z nás se v ní dokázalo najít, kolik z nás si její deník pouští, když je nám pod psa? Nic tak nepotěší jako neštěstí druhého, že?
Nebo myslíte, že by vám byla tak blízká, kdyby byla super štíhlá, stále perfektně nalíčená, úspěšná, zkrátka dokonale typicky hollywoodská?

I v civilu" se stále hledá a je v ní cosi mile obyčejného, co připomíná starou" dobrou Bridget Jones.
I když nějaké to kilo si mohla přece jenom nechat, v současnosti jí to moc sluší. V krátkém účesu a jednoduchých šatech vypadá opravdu skvěle.

Jste jiného názoru?
Co se vám na ní nelíbí?
Kdy jí to podle vás slušelo nejvíc?
Brala byste některý z jejích modelů?
Napište.