Pro dnešní styl hvězd jsem si nemohla vybrat nikoho lepšího. V Čechách běží kampaň za skutečnou krásu, tak mi připadalo celkem logické to nějak stylově sjednotit a najít hvězdu krev a mlíko. Je vám snad jasné, že by nebylo dvakrát taktní lovit ve zdejších vodách?
A tak jsem se podívala za oceán. Já vím, že tam je baculek habaděj, ale aby patřily mezi hvězdnou smetánku...? Vždyť víte, že v Hollywoodu všechny hubnou jako o závod, takže tam nebylo hledání zrovna jednoduché.

Ale nakonec jsem měla štěstí a vyhmátla herečku Americu Ferreru, která hraje v americké verzi „Ošklivku Betty". Vy možná znáte tu jihoamerickou, která před časem běžela i u nás, ale na tom snad nesejde, příběh je stejný. Nedopatřením jsem viděla jeden díl, maminka to fakt docela sjížděla, a ani moje návštěva ji tenkrát neodradila, aby alespoň po očku nesledovala dojemnou proměnu ošklivého káčátka v krásnou labuť. Mě sice napadá úplně jiný pták, ale zůstaňme u tradiční Andersenovy labutě.

Koneckonců, srovnání s pohádkou je docela na místě. Kdo vůbec neví, o co jde, tak připomínám jednoduchou kostru seriálu, kterou prokouknete i po desetiminutovém sledování. Prostě a jednoduše: Kterak ošklivá, brýlatá s rovnátky a knírkem nakonec ke štěstí přišla. Já jí to fakt přeju a nechci být ani jízlivá, ani zlá.

A také přeju všem, co se do postavy Betty promítly a čekají svůj velký pohádkový sen, aby pro něj něco samy udělaly. Stačí přece tak málo. Tady máte příklad.

Sympatická holka, co říkáte?
A že nemá figuru podle hollywoodských šablon?
Nevadí, naopak, možná právě proto si získala takovou oblibu u diváků a jeden seriál jí stačil k tomu, aby se stala hvězdou.

Reklama