Co ve vás evokuje slovo Arizona? Také vám v uších zazní píseň z filmu Limonádový Joe? Nebo vidíte sluncem rozpálené pláně, po kterých vítr honí načervenalý prach? Tak trochu přihořívá. Ve skutečnosti jde o módní styl, který vám teď představíme.

arizona

Arizona je vlastně zmodernizovaná forma westernového stylu, který se alespoň v náznacích stále vrací. K nám ho spolu s jarními trendy přinesla módní značka F&F. Máte pochybnosti, že se tady ujme? Pravda, westernový styl je mnohem populárnější za velkou louží, což je pochopitelné, ale při troše fantazie se dá snadno přizpůsobit i našim  podmínkám. Možná vás spíš mate ten název, protože samotné oblečení vypadá docela něžně a s divokým západem má pramálo společného. Když si ho představíte v jiné kulise... může působit pohodově.

arizona

Pokud se vám líbí a cítila byste se v něm dobře, vězte, že k němu nic zvláštního nepotřebujete. Základním stavebním kamenem je džínovina, kterou zjemňují  ryze „ženské“ materiály a vzory. Krajky a květiny mu dávají romantický ráz, kůže na doplňcích zase zajímavý kontrast.

arizona

A pak už záleží jen na vás, jestli si tento styl nazvete Arizonou, nebo úplně jinak.

Foto: F&F

Kliněte si na ostatní nejžhavější trendy:

Reklama