Příští týden proběhnou na brněnském výstavišti největší veletrhy módy ve střední a východní Evropě. Brno tak ovládnou na tři dny (19.–21. 8. 2008) módní přehlídky, styl a móda pod záštitou veletrhů Styl a Kabo. Udělejte si volno a inspirujte se módními trendy na další sezonu. 

Co na vás čeká?

Už tradičně se v areálu brněnského výstaviště můžete pokochat nejnovějšími kolekcemi domácích i zahraničních vystavovatelů, a to nejen ve sféře oděvní, ale i obuvnické, a milovníci doplňků si taky přijdou na své.

Kromě stánků samotných na vás čeká spousta doprovodných akcí v podobě odborných přednášek, seminářů a hlavně již zmíněných módních přehlídek.

Módní přehlídky

Jste-li fanoušky show ve spojení s módou, pak určitě zavítejte do pavilonu G2, kde se budou po všechny tři dny konat přehlídky v časech 10.30, 13.00 hod. (soutěžní přehlídka kolekcí návrhářů) a v 15.00 (kolekce oděvů vystavovatelů).Tyto stěžejní přehlídky pak budou doplněny menšími v pavilonech A2 a B.

Novinky na Stylu

Novinkou na srpnovém Stylu bude další přehlídkové molo v pavilonu B, kde bude probíhat třikrát denně tanečně laděná přehlídka džínové a mladé módy světových značek. Součástí této show je soutěž o nejkrásnější tvář v džínách.

Ve finále se nachází 7 párů, kteří se utkají o titul. Hlasování se můžete zúčastnit do 20. 8. 2008 na www.bvv.cz/styl nebo v pavilonu B v prvních dvou dnech veletrhu.

Charita na Stylu

Další bezesporu nápaditou novinkou je projekt pomoci dětem z brněnského Klokánku. V Trend fóru v pavilonu V bude k dispozici kontejner, do nějž budou moci vystavovatelé obchodující s dětskou či mladou módou vhazovat oblečení z loňských kolekcí, které se neprodalo. 

 

 

 

Známé tváře

Styl a Kabo nelákají nejen milovníky módy, ale i známé osobnosti. Tentokrát však do Brna zavítají celebrity velkého formátu. Hned během slavnostního zahájení v pondělí večer se mezi hosty objeví Karel Gott, který zde představí kolekci šesti dámských šatů s motivy vlastních obrazů. Autorkou modelů je Iveta Řádková.

Šaty budou předvádět MISS ČR 2008 Zuzana Jandová a MISS INTERNATIONAL 2008 Kristýna Lebedová. Dalším čestným hostem na zahajovacím večeru bude Jitka Zelenková. Slavné osobnosti se neobjeví jen v diváckých řadách, ale i na mole, kde MISSKY vystřídá top modelka Pavlína Němcová. 

Za zmínku také stojí moderátoři dalších dvou večerů, kterými budou Pavel Liška na úterní International fashion show a Leoš Mareš moderující Gala show.        

Máte-li možnost a chuť stylově se naladit, neváhejte a namiřte si to do středu módy, do Brna.
Reklama