Tradiční veletr módy a doplňků Styl a Kabo Brno je za dveřmi.
A chystá pro nás lákavé novinky.

Converse na veletrhu
 
Brno se ve dnech 17. - 19. 2. 2009 v rámci 33. ročníku Styl a Kabo dočká legendární značky Converse. Přiveze ji společnost Amersport z Polska vedle zcela nové značky JUNSPORT a značky Caterpillar, které přichází na trh České republiky.
V pavilonu F se můžete těšit na doplňky, batohy, trendové tašky a populární základní řadu plátěných Conversek.
Veřejnosti je veletrh přístupný ve čtvrtek 19.2. od 9 do 17 hodin. 
 
Konference o módních trendech od Eurovet Paříž (předního organizátora veletrhů prádla a plavek ve Francii)
Můžete být v předstihu a dozvědět se o novinkách v oboru prádla a konfekce pro sezónu podzim - zima 2009/10 s předpremiérou trendů jaro/léto 2010.Nebude chybět ani soutěžní klání o nejlepšího designéra roku Top Styl Designer

OP Prostějov Profashion mění strategii: zaměří se především na obchod
Firma si sice zachová výrobu vlastních oděvů, ale podle úspěšného střihu největších světových oděvních koncernů se bude v budoucnu zabývat v mnohem větší míře i obchodní činností s důrazem na koncového zákazníka. 
Prezentace společnosti na veletrhu Styl a Kabo je vnímána jako ukázka nových trendů kolekcí jaro/léto, ale také jako prostor pro uzavírání nových kontraktů.
 
Jeansová značka William & Delvin bude představena v pavilonu B č. 04

Kreativní, moderní, nevšední = značka OILILYZnačka OILILY vznikla v 60. letech jako odpověď na přání vzniku kreativního oblečení a doplňků pro všechny, co mají rádi kvalitu a moderní, nevšední a zajímavou módu. OILILY nabízí širokou kolekci dámského a dětského oblečení, tašek a kosmetiky.
Pro veletrh STYL připravuje výběr kolekce Summer of Love (Jaro – Léto 2009) a novinky pro nadcházejíci sezonu Shimmering Winter Walz (Podzim – Zima 2009).
Na značku OILILY se můžete přijít podívat do pavilonu B 


Pojedete se do Brna podívat?
Znáte značky Concerse a Oilily?
Jak se vám líbí móda OP Prostějov Profashion?