Prosím Vás, chci tohle zveřejnit jako otevřený dopis. Vím, že tento člověk na ženu nechodí, ale jeho výtvor mě velice pobouřil.

Dopis pro Jaroslava Hutku

Jaroslave, chci Vám říct, že si Vás vůbec nevážím, mimo jiné i za ten paskvílek, co jste nahrál (http://www.hutka.cz/new/mp3/udavac.mp3).

Jaromíra Nohavicu znám osobně 20 let. Je to člověk uznávající lidské hodnoty. Je to člověk, kterého si vážím. Po celá ta léta, co ho znám. Vážím si jej i jeho ženy, která jej neopustila, přestože jejich život za komunistů byl těžší než život ostatních, kteří jen mlčeli. A než těch, co zmizeli za hranice a žili tam ze sociálních dávek toho či onoho státu. Tím myslím Vás, Jaroslave. Jarek si svou hrdost snažil zachovat. Ale komunisté využili alkoholové závislosti a Jarek se dostal do problému. Nemyslím si, vůbec ne, že by někomu ublížil. A způsobem, jakým žil a jak žije, se sám vyrovnal s minulostí.

To, že přestal pít, mu jen prospělo. Oprostil se od alkoholu, cigaret a lidských hnid, které se na něm snažily parazitovat (a vyrůst ve veš, které by si někdo konečně všiml). Tím myslím Vás, Jaroslave. Takto uboze se teď snažíte zviditelnit? Není Vám hanba? Styďte se, prosím.

alena t.


Otevřený dopis paní Aleny jsme se rozhodli zveřejnit. A zajímá nás, co si o něm myslíte. A o celé problematice - i o písničce pana Jaroslava Hutky a o Jarku Nohavicovi. Máte ráda jeho písničky? Zklamalo Vás odhalení jeho minulosti? A věříte vůbec, že je to pravda?

Reklama