Stud i před rybičkami
Nejrůznější výzkumy týkající se sexu neopomínají ani oblast "kde" a "před kým". Americký časopis Bridal Guide uveřejnil studii dokazující, že jen necelých 40% párů se sexuálním radovánkám oddává v ložnici. Ostatní tak činí v kuchyni, koupelně, na WC, na chodbě, na zahradě, na střeše. Nemalá skupina respondentů přiznává, že jejich nejoblíbenějším místem je kino, dopravní prostředek, bazén, kancelář či škola, přičemž vzrušení podněcuje riziko odhalení. Na druhou stranu však dotazovaní přiznali i stud, který je vzhledem k výše napsanému překvapující. - Jen necelých třicet procent je schopno se milovat, je-li v místnosti kočička, papoušek, dokonce i morče. Ještě méně respondentů tak činí v přítomnosti psa. A zanedbatelné nebylo ani procento stydlíků, kteří v inkriminovaný čas zakrývají výhled z akvárií rybičkám a želvám!

Prostitutky jsou zdravější než jeptišky!
Vědecký tým univerzity v Bielefeldu provedl výzkum souvislostí sexuálního strádání s některými chorobnými příznaky. Vyplynulo z nich, že například nemilované, neobdivované, nevyhledávané, nepřístupné a jen zřídka se milující ženy trpí zdravotními problémy dvakrát častěji než ženy milované, obdivované, přístupné a často se milující. Jde hlavně o deprese, migrény, bolesti hlavy, břicha, nespavosti či bušení srdce. Absence sexu dokonce souvisí i s poruchami krevního oběhu či trávení. V 87% se pak ženy z první skupiny nezdravě přejídají. K podobným závěrům došli i sexuologové a imunologové vedeni profesorem Edwardem Tylerem - pravidelný sex prý příznivě ovlivňuje imunitní systém. Názoru nahrává šokující zjištění publikované odborníky v časopisu Freie Frau: Rakouské prostitutky jsou prý méně náchylné k bakteriálním onemocněním rodidel než rakouské jeptišky!

Nemorální zmrzlina
I naší, celkem liberální společností, lomcují prudérní proudy. Není tomu tak dlouho, co o křeslo prezidenta usiloval muž, který za nástroj ďábla považoval dokonce i antikoncepci. Pořád však ještě na tom nejsme tak zle. Některé církevní kruhy ve Velké Británii neusilují jen o vymizení antikoncepce, ale nepřítelem číslo jedna je pro ně...zmrzlina! Údajně jde o "demoralizující pochutinu", která povzbuzuje sexualitu a nemravné myšlení. Pravda je, že i zastánci ledové pochoutky většinou přiznávají, že skutečně jde o jednu z nejerotičtějších delikates. Eroticky motivované bývají i reklamy zadávané zmrzlinářskými koncerny a odvážnější bývají čím dál častěji i samotné mražené dobroty. Nadnárodní firmy svého času přišly se "smetanovým kokosovým Billem" či "nanukem" se stahovatelnou předkožkou ze želatiny. Nicméně hříšné jsou prý zmrzliny všechny, včetně těch obyčejných v kornoutkách.