Příliš chladno, příliš mokro, přílišná tma… Takové starosti jsou nyní už minulostí! Prodyšná termovlákna totiž udržují tělo v příjemném teple, ekologická impregnace zajistí, že déšť se jednoduše srazí v kapky a kvalitní reflexní prvky na vás včas upozorní. Nic vám tedy už nebrání vyrazit si zaběhat za každého počasí! Zahájení prodeje 12. října 2015 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, v e-shopu www.tchibo.cz.

TchiboKdyž běžím, nechám veškeré starosti všedního dne za sebou


Sportovní legíny

Pohodlné, funkční i módní. Dobře odvádí vlhkost, mají široký, elastický pas a poskytují maximální volnost v pohybu. Předběžná cena 399 Kč.  

TchiboBěžecká termobunda

Praktická a slušivá. Dobře odvádí vlhkost, optimálně udržuje teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně a tkané vsadky zajistí lepší ochranu před větrem. Předběžná cena 749 Kč.

Svíticí náramek s LED

TchiboNáramek lze nosit na ruce i noze. Je s ochranou proti stříkající vodě. Má úložnou kapsičku na drobné předměty, jako jsou klíče nebo peníze, a dva stupně svícení – blikající světlo a trvalé světlo. Předběžná cena 249 Kč.

Sportovní triko

Dámské triko s dlouhým rukávem. Dobře odvádí vlhkost a udržuje optimální tělesné klima díky vsadkám ze síťoviny, které jsou na zádech a v podpaží. TchiboV nabídce je v červené barvě, s celoplošným potiskem nebo fialové barvě s melírem. Předběžná cena 349 Kč.

Běžecká termovesta

Termovesta s lehce prodlouženým zadním dílem. Dobře odvádí vlhkost a optimálně udržuje teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně. Má tkané vsadky pro lepší ochranu před větrem a větrací otvory podložené síťovinou. Předběžná cena 699 Kč.

Běžecké boty

TchiboBoty mají tlumicí prvky v oblasti pat a bříšek chodidel. Jsou s odolnými, prodyšnými vsadkami ze síťoviny pro příjemné klima nohou. Mimo jiné mají vyjímatelnou stélku EVA, fylonovou podrážku z termoplastické gumy a střední podpěru z TPU. Předběžná cena 799 Kč.

Běžecké termotriko s kapucí

TchiboKapuce má otvor pro cop. Triko udržuje vyvážené tělesné klima díky piké vsadkám na vrchní části zad a v podpaží a udržuje teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně. V nabídce je v růžové a černé barvě nebo fialové s melírem. Předběžná cena 549 Kč.

TchiboBěžecké termokalhoty

Volné a příjemné. Dobře odvádí vlhkost, optimálně udržují teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně. Předběžná cena 399 Kč.

TchiboBěžecké rukavice

Rukavice mají dotykové body pro snadnou obsluhu elektroniky. Dobře odvádějí vlhkost. Mají v dlani kapsičku například na klíče. Předběžná cena 199 Kč.

Bunda z pleteného fleecu

TchiboNeobyčejně měkká a lehká. Bunda optimálně udržuje teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně. V nabídce je dámský i pánský model. Předběžná cena 249 Kč.

Běžecký termorolák

TchiboRolák má módní sportovní střih. Dobře odvádí vlhkost, optimálně udržuje teplo díky jemně zdrsněné vnitřní straně. Předběžná cena 549 Kč.

Nejlepší na běhání je ten dobrý pocit po něm

Přehled funkčnosti materiálů Tchibo

DryActivePlus by midori je úprava, díky které je tělesná vlhkost odváděna na vnější stranu textilie, kde se rychle odpařuje. Tělo tak zůstává v příjemném suchu a neprochladne.

Zdrsněná vnitřní strana oblečení zajistí vzduchový polštář mezi textilií a pokožkou, který tělo chrání před vychladnutím, zároveň ale zajišťuje prodyšnost oblečení. Oblečení z tohoto materiálu je vhodné pro běhání v chladných dnech.

Systém Windprotection zaručí našim textiliím větruvzdornost, prodyšnost a nepromokavost. Hodí se proto na outdoorové aktivity, neboť vítr nepronikne skrz materiál a tělesné teplo tak zůstane zachováno. S tímto promyšleným systémem jste chráněni zároveň před přehřátím i prochladnutím.

Impregnace ecorepel® je ekologická impregnace, která – inspirována přírodou – využívá struktury odpuzující vodu a nečistoty. Na takto impregnovaném povrchu se voda a nečistoty rozpuštěné ve vodě jednoduše srazí v kapky. Impregnace neobsahuje fluorokarbon a je biologicky odbouratelná. Je prodyšná, měkká na dotek a zůstává zachována i po vyprání.

Funkční vlákno NILIT® Innergy obsahuje přidané minerální látky, které proměňují tělesnou tepelnou energii v infračervené záření. Tímto vyvolaný hřejivý pocit může být při sportovních aktivitách osvěžující a dát pocit zvýšené energie a vitality. Tato vlastnost zůstává zachována i po opakovaném praní. Funkční vlákno je měkké, nenáročné na údržbu a má přírodní antibakteriální vlastnosti. Tyto materiály používáme především pro sportovní spodní prádlo.

Functional Seamless je označení oblečení zpracovaného beze švů. Vyrábí se v kuse na nejmodernějších kruhových pletacích strojích. Díky tomu je možné spojovat beze švů různé typy pleteniny (pro optimální tělesné klima) a různě elastické materiály. Oblečení pomáhá předcházet otlakům a oděrkám, pohodlněji se nosí a skvěle padne.

Reklama